Dom bez kota to głupota – a w Twoim domu może zamieszkać Majka

Co poniedziałek publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej fundacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 22:40 13-08-20180 30

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Majka

Ma około roku. Jest smukłą, drobną kotką – waży zaledwie 3 kg. Ma piękne miodowe oczy. Jest zdrowa, odrobaczona, wysterylizowana i po pierwszym szczepieniu.

Majka nie wybrzydza przy jedzeniu, korzysta z kuwety. Posługuje się poziomym drapakiem (tylko taki miała do dyspozycji) i ostrzy pazurki na nim, a nie na meblach czy tapetach. Z początku chowała się pod łóżkiem, ale szybko odkryła, że o wiele lepiej jest na łóżku. Z człowiekiem. Uwielbia kontakt z ludźmi, przymila się, ociera, nadstawia do miziania i chętnie przemawia. Innych kotów nieco się boi, ale nie reaguje agresją, nie syczy ani nie drapie. Jest w trakcie socjalizacji z rezydentami w domu tymczasowym, ale ze względu na świetny kontakt z człowiekiem mogłaby zostać kocią jedynaczką. 

Osoby zainteresowane adopcją Majki prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku (link TUTAJ) lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku (link TUTAJ) lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:40 13-08-2018