Dom bez kota to głupota – a Harry odmieni Twój dom

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 22:50 28-01-20190 0

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Harry

Młody kocurek, ma około 6-7 miesięcy. Jest zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym, kilkakrotnie odrobaczony, a testy na FIV/FeLV wyszły u niego ujemne. Niedługo czeka go kastracja. Wolontariusze mówią, że Harry to kot idealny: spokojny, łagodny, nie wykazuje w stosunku do człowieka nawet śladu agresji. Ma mięciutkie i delikatne futerko stworzone do głaskania. Noce grzecznie przesypia, najchętniej w łóżku, przytulony do człowieka. Nad ranem wita się z nim, mrucząc i gruchając. Chętnie bawi się ze swoim bratem Williamem lub innymi kotami, uwielbia wszystkie zabawki: szeleszczący tunel, piłeczki, myszki, wędkę. Wzorowo korzysta z kuwety. Pilnie się myje, jak na kociego czyściocha przystało. Je z apetytem, ale nie rzuca się na jedzenie.

Osoby zainteresowane adopcją Harry'ego prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Zdjęcia Harry'ego wykonała Oliwia Andrzejczak, która charytatywnie fotografuje koty z Fabryki Mruczenia.

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie tutaj).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:50 28-01-2019