Dom bez kota to głupota – a domu szuka na przykład Chili

W poniedziałki publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 22:21 10-12-20180 1

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Chili

Młody kocurek, ma około 8 miesięcy. Jest wykastrowany i zaszczepiony przeciw chorobom zakaźnym. Ma piękne czarno-białe umaszczenie, charakterystyczny, biały gors i białe rękawiczki, co sprawia że wygląda jak prawdziwy elegant. Jest o wiele mniejszy niż przeciętny kot w jego wieku, więc bardzo możliwe, że już zawsze pozostanie drobny. Filigranowa budowa nie jest skutkiem żadnej choroby, jest całkowicie zdrowy. Z natury jest nieco bojaźliwy, obawia się hałąsów i gwałtownych ruchów, ale kiedy czuje się pewnie, zamienia się w wulkan energii. Nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu. Najchętniej non stop biegałby za wędką lub laserkiem (albo po prostu biegał, bez celu). Ślicznie bawi się każdą zabawką, która wpadnie mu w łapki. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Uwielbia głaskanie, często się o nie dopomina, a w trakcie pieszczot głośno mruczy. Może trafić do domu z dziećmi, z którymi chętnie spędzi czas na szalonych zabawach. Może też trafić do domu, w którym są już inne koty.

Osoby zainteresowane adopcją Chiliego prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie tutaj).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

22:21 10-12-2018