Dom bez kota to głupota – a domu szuka m.in. Ewan

Co poniedziałek publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej fundacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

społeczeństwo 23:55 17-09-2018 0

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Ewan

Jest zdrowy, odrobaczony i ma za sobą komplet szczepień. Przyszedł na świat na początku maja. Jest bardzo zżyty ze swoją siostrą Meridą (przeczytacie o niej TUTAJ) i gdyby mógł, chętnie znalazłby wspólny dom razem z nią. Gdyby zaś miały być rozdzielone, powinien trafić do domu, w którym jest już inny kot, ponieważ samotność mu nie służy. Dobrze reaguje nie tylko na psy, ale też na koty, ale nie miał nigdy kontaktu z dziećmi. Ewan est wszędobylski, uwielbia się bawić, zwłaszcza wędką, korkami lub piłeczkami. To niezwykle ufny kociak, który chętnie ładuje się na kolana i z radością przyjmuje głaskanie. 

Osoby zainteresowane adopcją Ewana prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku (link TUTAJ) lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku (link TUTAJ) lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia pisaliśmy więcej w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ).

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski   1

Anna Tess Gołębiowska

23:55 17-09-2018 0