Dom bez kota to głupota – a Deanerys i Baldur właśnie szukają domu

Gdy wystartowaliśmy z psią akcją adopcyjną, otrzymaliśmy wiele głosów, że to dobry pomysł. Nie czekaliśmy więc długo i postanowiliśmy poszerzyć ją o poszukujące swojego człowieka koty.

Pomagamy 20:38 06-08-2018 8

Od dziś co poniedziałek publikować będziemy wizerunki mruczków przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej fundacji Fabryka Mruczenia, o której więcej pisaliśmy w „Wiadomościach Wrzesińskich” z 20 lipca (cyfrową wersję numeru kupicie TUTAJ). 

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Dziś przedstawiamy pierwszych podopiecznych Fabryki Mruczenia.

Deanerys i Baldur

Deanerys to ok. trzymiesięczna koteczka z Wrześni, jest zdrowa, odrobaczona i po pierwszym szczepieniu. Nowego domu szuka wspólnie z Baldurem, którego poznała w domu tymczasowym. Starszy kolega bardzo ją lubi, pozwala jej na wszystko, a gdy mała zniknie mu z oczu – szuka jej po całym mieszkaniu. Wszystko robią razem i tworzą zgrany duet, więc rozdzielenie byłoby dla nich przykrym doznaniem. Deanerys uwielbia kocie towarzystwo, kompletnie nie nadaje się na jedynaczkę. Śpi zawsze wtulona w Baldura lub innego towarzysza. Mimo młodego wieku korzysta już z drapaka, kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu. Brakuje jej tylko domu.

Osoby zainteresowane adopcją Deanerys i Baldura prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku (link TUTAJ) lub maila na adres: fabrykamruczenia@gmail.com

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku (link TUTAJ) lub dokonać wpłaty na konto: 

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski   1

Anna Tess Gołębiowska

20:38 06-08-2018 8