Dom bez kota to głupota – a czy znajdzie się dom dla Poziomki?

Regularnie na portalu Wrzesnia.info.pl publikujemy wizerunki kotów przebywających pod opieką poznańsko-wrzesińskiej organizacji Fabryka Mruczenia. Te zwierzaki szukają swojego człowieka. Może właśnie Ty nim zostaniesz?

Pomagamy 11:30 12-03-20193 6

Koty z Fabryki Mruczenia szukają domów niewychodzących – czyli takich, z których zwierzaki nie będą wypuszczane na dwór. Konieczne jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, a jeśli ta wypadnie pomyślnie – spotkanie przedadopcyjne z wolontariuszami. Zwierzaki szukają domu we Wrześni, w Poznaniu lub w najbliższej okolicy.

Poziomka

Ma około 8 lat, jest wykastrowana, zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym, regularnie odrobaczana. Trafiła do Fabryki Mruczenia z wrzesińskich działek, gdzie pewnie nie raz musiała walczyć o jedzenie, bo w ogóle nie wybrzydza przy posiłkach. To typowy miziak, gdy tylko widzi człowieka wchodzącego do pokoju, od razu wstaje i podchodzi do niego, choć czasem zatrzyma się na chwilę i patrzy, jakby prosiła o pozwolenie, czy może. Wystarczy słowo, by zaczęła ocierać się o nogi. Uwielbia głaskanie i drapanie za uszkiem, lubi też wylegiwać się na łóżku i fotelu blisko człowieka... albo i na człowieku. Większość dnia przesypia. Nienawidzi natomiast, kiedy ktoś dotyka jej brzuszka: syczy lub paca łapką. Nie wyrządza przy tym krzywdy, ale wyraźnie sygnalizuje niezadowolenie. Prawdopodobnie to lata spędzone na ulicy odcisnęły na niej piętno.  Absolutnie nie dogaduje się z innymi kotami, więc musi być jedynaczką. Nie odnajdzie się też w domu z małymi dziećmi, gdyż nie należy do najcierpliwszych kotów. Źle znosi bardzo małe przestrzenie, więc nie odnajdzie się w kawalerce albo w wydzielonym pomieszczeniu, potrzebuje dostępu do całego domu lub mieszkania oraz możliwości wyjścia na osiatkowany balkon. Poziomka to kot z charakterem, śliczny i dający się pokochać, ale to ona wyznaczy granice tej miłości.

Osoby zainteresowane adopcją Poziomki prosimy o napisanie prywatnej wiadomości do Fabryki Mruczenia na Facebooku lub mejla na adres: fabrykamruczenia@gmail.com.

Poziomka, fot. Fabryka Mruczenia

Aby wesprzeć fundację, można także wylicytować gadżet na bazarku lub dokonać wpłaty na konto:

03 1440 1228 0000 0000 1742 1255

Fundacja Prawnej Ochrony Zwierząt LEX NOVA

ul. Mickiewicza 12, 37-300 Leżajsk

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

PayPal: fpoz.lex.nova@gmail.com

z dopiskiem „Fabryka Mruczenia”

*

O Fabryce Mruczenia piszemy więcej w artykule „Dla dobra mruczków. Wrześnianki pomagają kotom”.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

11:30 12-03-2019