Dobry telewizor do domu? Poznaj markę TCL!

Wybór telewizora do domu to nie jest łatwa sprawa. Zasypywani jesteśmy różnymi parametrami, nowinkami technicznymi a do tego wybór modeli a nawet samych producentów jest naprawdę spory. Czy jest zatem miejsce na kolejnego producenta telewizorów na rynku? Poznajmy markę TCL, która nie tyle chce wejść na rynek RTV, co właściwie przebojem już się tam wdarła.  

gospodarka 09:59 12-01-20219 2

ARTYKUŁ PARTNERSKI

 TCL – czy to na pewno topowa marka? 

Obecnie na rynku jest bardzo dużo producentów telewizorów. Niektóre marki specjalizują się właśnie w takich produktach, inne mają w swojej ofercie całą gamę produktów RTV. Prawda jest jednak taka, że od kilku lat największymi graczami na rynku telewizorów są firmy Samsung i LG. To właśnie telewizory z logiem, którejś z tych firm są najczęściej kupowane. Co jednak ciekawe, trzecią siłą w tym temacie produktowym staje się właśnie TCL. Dla niektórych może być to zaskoczeniem, tym bardziej, że TCL jest marką...chińską. Tak, chińską! Nie ma tu pomyłki, ale chyba powoli zaczynamy rozumieć, że nie kraj pochodzenia firmy wskazuje na jakość jej produktów. Świetnie pokazała to chociażby marka Xiaomi. Ale wróćmy do TCL. Marka może wydawać się mniej znana, ale to tylko na pierwszy rzut oka. Większość z nas słyszała przecież o marce Thomson a TCL przejął właśnie nie tylko fabryki Thomsona znajdujące się w polskim Żyrardowie, ale także prawa do tej francuskiej marki. Zatem produkty Thomsona to aktualnie TCL a same telewizory są produkowane w naszym kraju i stąd rozjeżdżają się na całą Europę. Jednak TCL to nie marka skoncentrowana tylko na Europie. Produkty z ich logiem podbijają już od jakiegoś czasu zarówno rynek amerykański jak i azjatycki.   

 TCL – telewizory z najwyższej półki! 

 Czy jednak słysząc hasło: “TCL telewizory”, możemy liczyć na produkty z najwyższej półki? Z pewnością tak. Przede wszystkim zaznaczyć trzeba, że marka ta świetnie dostosowuje swoje produkty do rynku europejskiego a nawet polskiego. Telewizory TCL posiadają wszystkie potrzebne dekodery, gniazda i podłączenia, które możemy spotkać na naszym rynku. Do tego charakteryzują się one bardzo intuicyjna obsługą - zarówno podstawowego “menu” jak i ustawień zaawansowanych. Jednak, co chyba najważniejsze, sprzęt telewizyjny z logiem TCL to świetne panele 4K oraz smart tv działający w oparciu o system Android TV. Telewizory TCL charakteryzują się także bardzo dobrym dźwiękiem, co w wypadku niektórych marek nie jest wcale tak oczywiste. Jednak bardzo istotną sprawą wyróżniającą telewizory TCL od reszty producentów jest ich cena. Za naprawdę dobrą ceną, możemy nabyć telewizor, który nie ustępuje w niczym droższym modelom bardziej znanych marek. Jeśli więc szukasz telewizora do domu, warto zapoznać się z ciekawą ofertą marki TCL!  

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

09:59 12-01-2021