Darmowy dostęp do płatnych treści dla ludzi na kwarantannie, pracowników służby zdrowia i sanepidu

Każdy pracownik sanepidu oraz pracownicy służby zdrowia, a także wszystkie osoby przebywające na kwarantannie, nie muszą płacić za dostęp do treści płatnych na naszym portalu – tak postanowiło dzisiaj kolegium redakcyjne „WW”.

Pomagamy 18:49 05-11-20206 2

Rozumiemy, w jak trudnej sytuacji są ludzie, którym nie wolno wychodzić z domu, a także ciężko pracującym pracownikom Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz wrzesińskiej służbie zdrowia. Reportaż Łukasza Różańskiego o pracy wrzesińskiego sanepidu jest tutaj. Aby chociaż w małym stopniu umilić im czas, dajemy im możliwość bezpłatnego zapoznania się z treściami płatnymi Wrzesnia.info.pl przez najbliższy miesiąc. Wystarczy tylko przysłać do nas mejl informacyjny na adres: redakcja@wrzesnia.info.pl, z podaniem swojego nicka, a my natychmiast odblokujemy dostęp. W temacie mejla prosimy napisać „kwarantanna” (jeśli jesteś na kwarantannie) lub „sanepid” (pracownicy wrzesińskiego sanepidu) albo „służba zdrowia” (pracownicy placówek medycznych). A w treści podać nick pod jakim jesteście zarejestrowani.

Żebyśmy mogli dać wam darmowy dostęp, musicie być użytkownikiem zarejestrowanym w serwisie (rejestracja jest bezpłatna). Po zalogowaniu, wszystkie treści płatne, łącznie z e-wydaniem najnowszego wydania papierowych „WW” będą przed wami przez miesiąc stały otworem.

Chcemy w ten sposób podziękować za trud ratowania naszego zdrowia i życia. Nikogo nie będziemy sprawdzać, czy faktycznie jest na kwarantannie, czy też naprawdę pracuje w sanepidzie, czy w służbie zdrowia. W gronie dżentelmenek i dżentelmenów wszyscy sobie ufają.  

Redakcja

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

18:49 05-11-2020