Dajmy im motywację na przyszłość! Szukamy najzdolniejszych młodych sportowców

W porozumieniu z lokalnymi klubami i trenerami wybraliśmy zawodników, którzy rokują wielkie nadzieje na przyszłość. Teraz czas na Wasze głosy.

plebiscyt 12:20 20-03-2018 5

Wszyscy uczestnicy naszego plebiscytu urodzili się w 2000 roku lub później i w 2017 już osiągnęli poziom godny zauważenia. Na 39 młodych sportowców będzie można głosować w I etapie naszego plebiscytu do wtorku 20 marca. W piątek 23 marca na naszych łamach ogłosimy finałową dziesiątkę i rozpoczniemy II etap konkursu.

Najbardziej perspektywiczni – zdaniem naszych Czytelników – młodzi sportowcy otrzymają nagrody na naszej małej gali. Trwają poszukiwania ostatnich sponsorów. Ubiegłoroczni laureaci plebiscytu dla starszych sportowców mogą zaświadczyć, że hojnych fundatorów nagród w naszym powiecie nie brakuje.

Oddajemy głosy jedynie za pomocą SMS-ów pod numerem 7148. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł razem z VAT. W treści SMS-a należy wpisać litery „WW” i liczbę, która określa konkretnego kandydata. Przykładowa treść powinna wyglądać tak: WW.42, gdybyśmy chcieli głosować na młodego sportowca spod numeru 42 (oczywiście takiego u nas nie ma). Liczba oddanych SMS-ów z jednego numeru jest nieograniczona. Wśród uczestników naszej zabawy, którzy trafnie wytypują dziesiątkę laureatów, także rozlosujemy cenne nagrody.

Leszek Nowacki

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

12:20 20-03-2018 5