Czas start

Listy wyborcze zarejestrowane – można rozpocząć agitację.

Moim zdaniem 08:05 22-09-2018 22

Zatem zasadnym staje się pytanie, jak przekonać ludzi do siebie i swoich pomysłów? A może nie potrzeba napraw? Może jest dobrze? Miasto jest w znakomitej kondycji finansowej, a i wizualnie „pięknie jest”. Jak w piosence – „na lewo most, na prawo most a dołem” Wrześnica płynie? No i tu mam chęć przyczepić się, lecz według zasad przedwyborczego PR-u negatywna kampania nie popłaca. 

Zatem chwalić? Za co? Może za spokój ducha i uśmiechy aktualnie rządzących? Wyluzowani, w białych koszulach dumnie prężą pierś zdając się wołać – na kogo chcecie głosować, przecież my już wiemy, co i jak – na pewno Was nie zaskoczymy niczym! Ano i tu się zgadzam. Są przewidywalni. Dlatego pokornie proszę, „wielce szanowny elektorat” o uważne przeglądanie list wyborczych kandydatów. 

Zapewniam, że wśród wielu innych opcji (poza burmistrzowskich), są ludzie godni zaufania. Bo mandat z wyboru, to nie lojalność partyjna, a honor i kontrakt zawarty z wyborcami, iż będziemy przede wszystkim Ich reprezentować. Jak mówi mój sąsiad – „bo opozycja musi być w każdym Sejmie”...

Jacek Pietrzyk

JaPi, wrześnianin

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

08:05 22-09-2018 22