Cudotwórca potrzebny od zaraz. Victoria w coraz większym dole

Piłkarze Victorii odnieśli porażkę w sobotnim pojedynku z niżej notowanym KS Opatówek. Mecz pokazał, że w grze wrześnian nie nastąpiła żadna poprawa dająca nadzieję na przyszłość.

piłka nożna 19:10 15-09-20180 18

W całym spotkaniu przewaga optyczna w polu należała do gospodarzy. Pomimo to do przerwy wrześnianie mogli zapewnić sobie zwycięstwo. W 8. min po faulu na Jacku Kopaniarzu arbiter przyznał wrześnianom rzut karny. Do wykonania jedenastki podszedł Paweł Lisiecki posyłając futbolówkę nad poprzeczką. Kilka minut później bardzo groźną akcję przeprowadzili gracze z Opatówka. Na szczęście dla wrześnian piłka po strzale z 12. metrów przeszła obok bramki. W 30. min Victoria ponownie miała znakomitą okazję do zdobycia gola. Niestety Mikołaj Jankowski zamiast do siatki trafił w poprzeczkę, uderzając praktycznie do pustej bramki.

Po przerwie przełamania nie było, wrześnianie nadal grali źle, a gospodarze potrafili wykorzystać swoje szanse. Po dośrodkowaniu z boku boiska w 63. min gracz Opatówka po uderzeniu piłki głową z 5. metrów pokonał Tobiasza Nowickiego. Po stracie gola wrześnianie nadal nie byli w stanie konstruować składnych akcji. Losy meczu zostały przesądzone w 73. min. Damian Garstka dał się ograć przy linii końcowej boiska, a dośrodkowaną piłkę zawodnik miejscowych skierował z 2. metrów do bramki Victorii.

- Biorąc pod uwagę to co działo się na boisku gospodarze wygrali zasłużenie. My jesteśmy słabi i do tego nie mamy szczęścia. Do przerwy powinniśmy sobie zapewnić zwycięstwo w tym meczu. W drugiej połowie zagraliśmy fatalnie. Zespół nie jest gotowy do gry, zawodnicy są pogubieni. Nie wiem kogo obarczać winą za zaistniałą sytuację. Czy byłego trenera, który źle przygotował drużynę do rozgrywek, czy samych zawodników. Prawdopodobnie wina leży po obu stronach – komentował po meczu mocno zawiedziony postawą Victorii prezes Eugeniusz Nowicki.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Majewski, Lisiecki, Jasiński, Garstka – Kopaniarz (Krzyżanowski), Kruszyński (Łabędzki), Robak (Juchacz), Kwaśny (Szczublewski) – Sarbinowski, Jankowski

IV liga, KS Opatówek – Victoria Września 2:0 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:10 15-09-20180 18