Coraz większe zdenerwowanie w obozie Victorii. Wrześnianie przegrywają kolejny mecz z rzędu

Gracze Victorii po raz drugi z rzędu doznali porażki z przeciwnikiem, z którym powinni wywalczyć komplet punktów. Tym razem wrześnianie polegli w pojedynku z Orkanem Śmiłowo.

piłka nożna 08:57 02-05-20190 5

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 63. min. Tobiasz Nowicki sparował piłkę po pierwszym strzale, ale wobec dobitki był już bezradny. W całym spotkaniu wrześnianie przeważali w polu mając przynajmniej trzy stuprocentowe okazje strzeleckie. Okazało się, że piłki w siatce Śmiłowa nie da się umieścić nawet po uderzeniu jej z 5. metrów.

- Przegraliśmy kolejny mecz, w którym byliśmy lepsi od przeciwnika. Jeżeli nasi zawodnicy ofensywni nie zaczną wykorzystywać stuprocentowych sytuacji strzeleckich to nie będzie dobrze. Fatalna skuteczność powoduje, że w obronie gramy bardzo nerwowo. Przeciwnicy w przypadkowych sytuacjach wykorzystują natomiast bezlitośnie nasze błędy – komentował po meczu mocno zdenerwowany postawą graczy Victorii prezes Eugeniusz Nowicki.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Garstka, Lisiecki, Marzyński, Majewski – Kanior, Kruszyński, Witczak, Krawczyński, Szczublewski – Kopaniarz IV liga, Farmutil Orkan Śmiłowo – Victoria Września 1:0 (0:0)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

08:57 02-05-2019