Co daje rejestracja w naszym portalu? Więcej możliwości zupełnie za darmo

Korzystanie z naszego portalu jest jeszcze przyjemniejsze, jeśli się zarejestrujemy. Warto poświęcić na to dwie minuty, żeby móc korzystać z wszystkiego co ten portal daje dziś i co będzie oferował w niedalekiej przyszłości.

porady 01:09 09-05-2017 45

Przede wszystkim: 

(1) jeśli zarejestrujesz się (i zalogujesz) w naszym serwisie, możesz komentować wszystkie artykuły bez przekonywania, że „nie jestem robotem”, czyli bez tzw. „re-captchy”. Komentowanie będzie łatwiejsze i bezproblemowe.

(2) jeśli zarejestrujesz się, od razu uzyskasz dostęp do artykułów wersji Premium. Dzisiaj jest ich jeszcze niewiele, ale z każdym dniem będzie ich przybywało. Artykuły Premium to takie, które na portalu ukazują się wcześniej niż w gazecie, a także takie, które w ogóle nie ukażą się w gazecie, będą tylko na portalu. Zostały przygotowane tylko na portal.

(3) niebawem dostęp do całych archiwalnych papierowych numerów „WW” w postaci PDF-ów będą mieli tylko zarejestrowani użytkownicy portalu.

(4) przygotowujemy nowe funkcjonalności i treści, które udostępnimy tylko zarejestrowanym użytkownikom naszego serwisu, cały czas nad tym pracujemy.

Jak się zarejestrować?

Bardzo łatwo – (1) kliknij w prawym górnym rogu w przycisk „Zaloguj się”, a dalej system Cię poprowadzi. (2) Pojawi się formularz rejestracji, który trzeba wypełnić. Wypełniając go musimy m.in. (3) podać adres mejlowy, na który system ma wysłać link aktywacyjny (w ten sposób system broni się przed rejestracją i włamaniami rozmaitych „robotów”, „robaków” i innych nieprzyjemnych stworzeń internetowych). (4) Link aktywacyjny, który przyjdzie na naszą pocztę (sprawdź Przychodzące) należy kliknąć... i to wszystko. Zarejestrowaliśmy się w serwisie wrzesnia.info.pl! Gratulujemy!

Wracając na portal nie zapomnijmy zalogować się danymi, jakie ustaliliśmy przy rejestracji – nazwą użytkownika i hasłem. Pamiętajmy, żeby nie udostępniać innym osobom swoich danych logowania; a nuż narozrabiają, a wszystko pójdzie na nasze konto.

Namawiamy do rejestracji, to nic nie kosztuje, a daje pewne korzyści. Na razie może niewielkie, bo ekskluzywnych treści tylko dla zarejestrowanych użytkowników na razie nie jest dużo, ale to z każdym dniem będzie przybywało. Poza tym, chcemy tworzyć pewną społeczność przyjaciół, którzy się znają (chociaż jeśli chcą, mogą pozostać anonimowymi) i lubią, którzy mają wspólne zainteresowania, którzy chcą współpracować i komunikować się z ludźmi podobnymi do siebie. Temu służy rejestracja. Nie chcemy nikomu przysyłać spamu, a tylko to, czego chce i oczekuje, a co związane jest z miejscem, w którym żyjemy – z Wrześnią i z powiatem wrzesińskim. 

Ankieta

Zarejestruję się na portalu wrzesnia.info.pl, bo:

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

01:09 09-05-2017 45