Celem Victorii po raz kolejny będzie walka o awans do III ligi

Nowy sezon przyniósł nowe oczekiwania wobec pierwszej drużyny Victorii. Wrześnianie ponownie zamierzają walczyć o zwycięstwo w lidze i tym razem bezpośredni awans. Najważniejsze sprawy związane z klubem przedstawia w bezpośredniej rozmowie prezes Eugeniusz Nowicki.

piłka nożna 15:00 09-08-2018 6

- "Wiadomości Wrzesińskie": Jak przebiegały przygotowania do nowego sezonu? Wszystko odbyło się zgodnie z planem?

- Okres letni w przygotowaniach jest zawsze trudny. Są urlopy zawodników, są wakacje młodzieży, która jeszcze się uczy. Rozmawiając z trenerem liczyliśmy się z tym, że rotacja zawodników będzie. Nigdy nie było tak żeby do dyspozycji podczas treningów czy meczów sparingowych byli wszyscy. Jeszcze w trakcie ligi w sierpniu będzie tak, że 2-3 osób przez jakiś czas ze względu na urlopy może nie być. Zgodnie z planem rozegraliśmy pięć meczów sparingowych, wstępnie przetestowaliśmy nowych zawodników. Zespół został w prawie niezmienionym składzie zasilony przez czterech nowych piłkarz.

- Jakie cele są stawiane przed drużyną w nowym sezonie?

- Po zwycięstwie w naszej grupie IV ligi w ubiegłym sezonie nie będziemy ukrywać, że naszym celem będzie zwycięstwo i w tym sezonie, a co za tym idzie wywalczenie awansu do III ligi. Tak naprawdę drużynę opuścił jeden istotny zawodnik. Zespół pozostał w prawie niezmienionym składzie, dodatkowo dokonaliśmy wzmocnień. Obecnie stawka drużyn jest na pewno silna i bardzo wyrównana więc łatwo nie będzie.

Z wszystkimi tematami poruszonymi w rozmowie z prezesem będzie można zapoznać się w jutrzejszym wydaniu "Wiadomości Wrzesińskich".

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

15:00 09-08-2018 6