Burmistrz spotkał się uczestnikami WTZ. Tym razem jednak wystąpił w roli gospodarza

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Czeszewie 6 lipca odwiedzili Urząd Gminy w Miłosławiu. Spotkali się też z burmistrzem Zbigniewem Skikiewiczem.

społeczeństwo 16:24 11-07-2018 2

W tym roku czewszewski warsztat obchodzi 15. rocznicę powstania. W związku z jubileuszem powstaje film. Tworzą go wychowankowie warsztatu.

Przedsięwzięcie skłoniło ich do złożenia wizyty w Urzędzie Gminy w Miłosławiu. Spotkanie uwieczniono na taśmie filmowej oraz na kilku fotografiach. Pan burmistrz w rozmowie z gośćmi przyznał, że ta niespodziewana wizyta sprawiła mu wielką przyjemność. Można powiedzieć, że doszło do nieoczekiwanej zamiany ról. Tym razem to pan burmistrz wystąpił w roli gospodarza – czytamy na fejsbukowym profilu urzędu.

Kochani dziękuję wam za tą wizytę. Pewnie niepotrzebnie zdradziłem wasz cel odwiedzin, bo była to tajemnica ale jak was zobaczyłem to serce skoczyło mi do gardła i poległem. Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny – dodał burmistrz Zbigniew Skikiewicz, który na portalu Marka Zuckerberga od niedawna ma swoje konto. 

Wspólne zdjęcie przed urzędem gminy Fot. UG Miłosław

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

16:24 11-07-2018 2