Brakuje wolontariuszy! Masz wolny wieczór? Pomóż Sebastiankowi walczyć o zdrowie

Trwa kwesta na rzecz Sebastianka Nowaczyka, który odzyskuje zdrowie po walce z nowotworem. Niestety wciąż brakuje wolontariuszy gotowych chodzić z puszkami. 

Pomagamy 13:42 01-05-20192 3

Przypomnijmy krótko: Sebastianek to 6-letni wrześnian, który 3 lata temu zapadł na nowotwór nerki. Po dwóch operacjach choroba ustąpiła, ale chłopiec wciąż potrzebuje rehabilitacji oraz częstych kontroli, a dojazdy na nie są dużym obciążeniem rodzinnego budżetu. Z tego powodu mama chłopca zorganizowała zbiórkę publiczną trwającą w czasie wrzesińskiej majówki. Kwesta wystartowała wczoraj, ale niestety brak rąk do pracy.

– Z przykrością musimy stwierdzić iż nadal brakuje nam wolontariuszy mamy ich za mało.😔Jesteśmy dobrej myśli że jeszcze zgłoszą się ludzie dobrej woli. 🙂 Zapraszamy do kontaktu z Panią Iwona Nowaczyk 725671908Do tego doszły jeszcze problemy organizacyjne niestety ochrona koncertów nie pozwala nam bezpośrednio na rynku zbierać datków na Sebastianka. Pomimo iż jest to miejsce publiczne.😔Dlatego znajdziecie nas bezpośrednio przed bramkami na rynku oraz w parku Dzieci Wrzesińskich. Pomimo przeszkód nie poddajemy się. 😊 – czytamy na facebookowym profilu Sebastian Nowaczyk i jego walka z potworkiem.

Więcej o zbiórce i Sebastianku piszemy tutaj.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

13:42 01-05-2019