Blogerka z Wrześni nominowana w plebiscycie „Twojego Stylu”. Głosujmy na Księgarkę na Regale!

Elwira Przyjemska, blogerka książkowa z Wrześni została nominowana do tytułu „Doskonałość sieci” magazynu „Twój Styl”. Doceniono ją za dzielenie się pasją i inspirowanie innych. 

kultura 23:49 16-09-20208 0

Plebiscyt  „Doskonałość sieci” organizowany jest w ramach jubileuszowej akcji #poswojemu. „Twój Styl” na swoje 30-lecie postanowił wyróżnić trzydzieści najciekawszych kobiecych inicjatyw online. 

W gronie nominowanych znalazła się Elwira Przyjemska, anglistka z Wrześni, która prowadzi blog Księgarka na Regale. Wrześnianka recenzuje ciekawe i niesztampowe książki i promuje małe, kameralne księgarnie.

Blogerka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzi czytelnicze kanały na Facebooku i Instagramie.  

Obecnie trwa internetowe głosowanie. Inicjatywy, które zdobędą największe uznanie otrzymają tytuł Doskonałość Sieci. 

Na wrześniankę można głosować do 25 września TUTAJ. 

Oddanie głosu jest bezpłatne i nie wymaga logowania.

Elwira Przyjemska nie ukrywa radości, że jej działania zostały dostrzeżone. 

–  Najpiękniejszy jest fakt, że to kobiety typowały kobiety. Patrząc na inne nominowane, a pośród nich Agatę Młynarską czy Katarzynę Zielińską, do dziś nie mogę się nadziwić jakim cudem ktoś wypatrzył też mnie! Udział w tym plebiscycie daje mi przede wszystkim poczucie sensu tego, co robię. Docenienia tego, że nie liczy się częstotliwość treści, ale ich jakość. Że piszę całą swoją wrażliwością, inaczej niż wszyscy, #poswojemu, to zostało zauważone i za to ludzie chcą na mnie głosować. Że książka nie jest produktem, ale znakiem na duszy i naszej osobowości, który jest niezmywalny. Cieszę się, że mój przekaz czytania całym sobą i wspierania małych wydawców i księgarń kameralnych trafi do szerszej grupy odbiorców - mówi blogerka.

Warto wspomnieć, że to już drugie wyróżnienie we wrześniu dla Księgarki na Regale. Cztery tygodnie temu Elwira Przyjemska znalazła się w top dziesiątce polskich influencerów książkowych portalu Granice.pl. O tym wyróżnieniu piszemy TUTAJ.

A TU można przeczytać wywiad, którego blogerka udzieliła dla „Twojego Stylu”.

Fot. Archiwum prywatne

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

23:49 16-09-2020