Bezbramkowy remis na inaugurację. Victoria dzieli się punktami z Wartą Międzychód

Po dość wyrównanym pojedynku rozpoczynającym nowy sezon Victoria bezbramkowo zremisowała z Wartą Międzychód. W sobotnim meczu bliżsi zdobycia gola byli wrześnianie.

piłka nożna 20:23 04-08-2018 16

Mecz rozgrywany na boisku we Wrześni nie był porywającym widowiskiem. Przede wszystkim brakowało okazji bramkowych, których w przeciągu 90. min było jak na lekarstwo. Oba zespoły prezentowały niezłe umiejętności piłkarskie, gra przez większość pojedynku toczyła się w środku pola. W końcówce meczu uwidoczniła się przewaga wrześnian.

Do przerwy była tylko jedna stuprocentowa sytuacja bramkowa, której nie udało się wykorzystać Victorii. W 38. min po świetnej akcji Damiana Garstki z dograniem piłki po ziemi na krótki słupek Piotr Sarbinowski posłał futbolówkę z 3. metrów nad poprzeczkę.

Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry prowadzenie dla wrześnian mógł uzyskać Szymon Krawczyński. Po podaniu Macieja Matuszaka od linii końcowej pomocnik Victorii nie trafił w światło bramki uderzając futbolówkę z 14. metrów. W 82. min losy meczu na korzyść Victorii mógł przesądzić Hubert Oczkowski. Po jego uderzeniu z 16. metrów znakomitą interwencją popisał się jednak bramkarz Warty.

Z pełną relacją z meczu, a także z wywiadem z prezesem Victorii Eugeniuszem Nowickim będzie można zapoznać się w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Victoria Września zagrała w składzie: T. Nowicki – Oczkowski, Lisiecki, Majewski, Krzyżanowski (46. Marzyński) – Garstka, Kruszyński (46. Łabędzki), Krawczyński, Matuszak (64. Juchacz) – Robak – Sarbinowski (85. Jankowski)

IV liga, Victoria Września – Warta Międzychód 0:0

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

20:23 04-08-2018 16