Będzie gorąco! Wybory w Victorii za pasem


Za kilka tygodni, 25 czerwca, odbędzie się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w najstarszym wrzesińskim klubie. Historia pokazuje, że przed tym wydarzeniem atmosfera w samej Victorii i wokół niej mocno gęstnieje.

piłka nożna 09:19 07-05-20190 37

Na ten moment do objęcia sterów klubu brane są pod uwagę trzy osoby. Niewykluczone, że z czasem objawią się następne. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że pierwszej drużynie nie wiedzie się w tegorocznych rozgrywkach IV ligi. To zawsze pobudza ludzi piłki.

- Jeszcze kilka tygodni temu nie chciałem ubiegać się o kolejną kadencję. Od tego czasu wiele osób przekonywało mnie, abym został. Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji – waha się urzędujący prezes Eugeniusz Nowicki.- Jeżeli Geniu zrezygnuje z prezesury, to wystawię swoją kandydaturę. Tylko wówczas – zastrzega się Janusz Hofman, były piłkarz, a obecnie trener Victorii, związany z klubem od dziesięcioleci.

Maciej Lisiecki pragnie wrócić do Victorii, choć w innym charakterze

- Tak, chcielibyśmy poprowadzić Victorię z Waldkiem Przysiudą. Klubowi potrzebna jest świeża krew. Jeżeli zostałbym prezesem, to zawiesiłbym swoje Stowarzyszenie Fox. Do Victorii chciałbym wejść z kilkoma nowymi i silnymi sponsorami - przekonuje Maciej Lisiecki, wieloletni piłkarz wrzesińskiego klubu.

O wyborach, planach kandydatów i odczuciach kibiców pisać będziemy sukcesywnie zarówno na portalu jak i w papierowym wydaniu „WW”.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

09:19 07-05-2019