Baza noclegowa dla pracowników ochrony zdrowia, policjantów i strażaków

Powiat wrzesiński przygotował 16 pokojów dla osób, które z powodu swojej pracy są szczególnie narażone na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

aktualności 01:43 17-04-20202 0

Pracownicy Szpitala Powiatowego we Wrześni oraz inne osoby narażone na zachorowanie z powodu specyfiki swojej pracy mogą skorzystać z bezpłatnych noclegów oferowanych przez Starostwo Powiatowe we Wrześni.

– Informuję, ze powiat wrzesiński dysponuje 16 pokojami z węzłem sanitarnym. Ta baza noclegowa może zostać wykorzystana przez personel medyczny i służby, które w ramach prowadzonych czynności zawodowych w obecnej sytuacji epidemicznej chciałby uniknąć konieczności powrotu do domu. Szczególnie istotne może to być dla osób, których miejsce zamieszkania oddalone jest od miejsca pracy – oznajmił starosta Dionizy Jaśniewicz. – Osoby zainteresowane korzystaniem z noclegu mogą zgłaszać się do pani Barbary Zawal, Dyrektora Bursy przy ul. Słowackiego, tel. 509 869 201, 604 407 024. Korzystanie z noclegów nie wiąże się z żadnymi kosztami po stronie osób z nich korzystających.

Starostwo przekazało propozycję Związkowi Pielęgniarek i Położnych, Szpitalowi Powiatowego we Wrześni, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni oraz Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni.

Zdjęcie głowne: Wrzesnia.powiat.pl

***

OGŁOSZENIA DROBNE do GAZETY (ukażą się w piątek) lub na PORTAL (ukażą się natychmiast) nadasz tutaj.

***

Czytaj „Wiadomości Wrzesińskie” bez wychodzenia z domu! Przypominamy, że nasz tygodnik istnieje też w postaci cyfrowej, więc możecie zapoznać się z najnowszymi informacjami z powiatu wrzesińskiego nawet przebywając w kwarantannie. Cyfrowe wydanie numeru „Wiadomości Wrzesińskich” z 17 kwietnia kupicie tutaj.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

01:43 17-04-2020