Bardzo cenny remis rezerw Victorii Września

Piłkarze rezerw Victorii przywieźli jeden punkt z pojedynku w Koziegłowach. Biorąc pod uwagę to, że oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli osiągnięty remis może w przyszłości okazać się bardzo cenny.

piłka nożna 19:55 09-11-20200 0

Przez pierwsze 25. min spotkania boiskowe wydarzenia kontrolowali gracze rezerw Victorii. W 14. min po długim podaniu Michała Czerniaka gola dla wrześnian zdobył Mikołaj Wawrzyniak. W miarę upływu czasu gry do głosu coraz bardziej zaczęli dochodzić gospodarze, którzy w 30. min doprowadzili do wyrównania. W ostatnim kwadransie przed przerwą wrześnian od utraty gola wielokrotnie ratowały interwencje ich bramkarza – Jana Perzyńskiego.

Po przerwie miejscowi nadal byli stroną atakującą. Nie potrafili sobie stworzyć jednak zbyt wielu klarownych sytuacji strzeleckich. Po stronie wrześnian szans do zdobycia gola nie udało się wykorzystać Robertowi Zdunkowi i Hubertowi Radziejewskiemu. W końcówce meczu oba zespoły zdołały umieścić piłkę w bramce przeciwnika. Gol dla Juranda nie został jednak uznany z powodu zagrania piłki ręką, a dla Victorii II z powodu pozycji spalonej.

Victoria II Września zagrała w składzie: Perzyński – Jędraszak, Czerniak, Zdunek, A. Grabarek – Staszak (55. Kolski), Kmieciak, P. Grabarek, Wawrzyniak – Łabędzki (65. E. Szymański) – Radziejewski

Klasa okręgowa, Jurand Koziegłowy – Victoria II Września 1:1 (1:1)

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

19:55 09-11-2020