Bagatelka Mekką tenisistów. Turniej goni turniej

V Singlowe Mistrzostwa o Puchar Burmistrza Miłosławia zgromadziły na starcie 16 tenisistów. Główną nagroda powędrowała do Gniezna.

inne dyscypliny 08:36 28-06-20180 0

Ufundowany przez firmę Jaguar Land Rover Karlik – voucher na weekend z wybranym zatankowanym do pełna modelem jaguara – zgarnął Jakub Szalaty. Gnieźnianin pokonał w finale Jakuba Jaskólskiego z Wrześni. Trzecie miejsce przypadło w udziale Piotrowi Olejniczakowi z Miłosławia.

– Finał i pojedynek o trzecie miejsce, ze względu na deszcz, zmuszeni byliśmy rozegrać pod balonem. Na tych meczach pojawiła się znaczna liczba kibiców, którzy mimo złej pogody postanowili dopingować zawodników – cieszył się Jakub Jankowiak, który do spółki z Maciejem Jaskólskim organizowali turniej.

Miłośnicy białego sportu już za chwilę będą mieć kolejną imprezę. Na Bagatelce, jak co roku, rozegrana zostanie liga tenisowa (sponsor: czołowa tenisowa firma Prince). Nowym zawodnikom proponuje się udział w turnieju kwalifikacyjnym do ligi (7 lipca). Zgłoszenie przyjmowane są do 5 lipca pod nr. tel. 570 117 118.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

08:36 28-06-2018