AutoSanok Power Duck Plaża Witkowa już niedługo!

Plaża Witkowa, to ogólnopolski turniej siatkówki plażowej, którego 3 edycja odbędzie się 12 sierpnia w Skorzęcinie.

siatkówka 13:39 12-07-2018 0

W tym roku organizatorzy zadbali nie tylko o wysoki poziom sportowy, ale również o piękne otoczenie i wspaniałe warunki dla zawodników. Zawody odbędą się w Skorzęcinie – letniej stolicy Wielkopolski. Na 41 ha, w sąsiedztwie lasów i jezior, usytuowany jest jeden z największych kompleksów wypoczynkowych w Polsce. Co roku miejsce to odwiedzają setki tysięcy turystów, którzy w tym roku będą mieli wspaniałą okazję na podziwianie i oklaskiwanie zawodników z czołówki polskiej plażówki.

W tym roku zapisy skończyły się rekordowo szybko - trwały niecały kwadrans. 24 miejsca zniknęły błyskawicznie, gdyż zawodnicy znają już turniej i wiedzą, że przyciąga on bardzo dobre pary, gwarantujące wysoki poziom. W rozgrywkach wystartują duety m. in. z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, Szczecina, Torunia czy Wrześni.

Swój udział w turnieju potwierdzili zawodnicy stojący na drugim i trzecim miejscu w roku 2017. Pary Tomasz Kotecki/Tomasz Jaroszczak oraz Michał Muszyński/Tomasz Robak przyjadą bronić pozycji wywalczonych w ubiegłorocznych zmaganiach. Na pewno nie będą mieć łatwo, gdyż zadanie będą chcieli utrudnić im m.in. pary Roman Andrys/Adam Andrys, Sebastian Kaczmarek/Paweł Lewandowski, Dariusz Tkaczuk/Tomasz Wierzbicki, Bartłomiej Kiernoz/Konrad Felisiak czy Jakub Zdybek/Adrian Sdebel.


Warto zauważyć, że w przeszłości Sebastian Kaczmarek był srebrnym medalistą mistrzostw świata juniorów w siatkówce plażowej oraz mistrzem Europy. Wysoki poziom i piękne pojedynki są więc gwarantowane.
Oczywiście organizatorzy zapraszają również kibiców na trybuny. Specjalnie dla nich przygotowywane są różne atrakcje i konkursy z ciekawymi nagrodami. Wszelkie informacje na Facebooku.

Thumb tem podsumowanie dai

Damian Idzikowski

13:39 12-07-2018 0