Amwin platynowy i fair play

Już po raz dziesiąty Marek Winter odebrał Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play.

gospodarka 10:06 06-12-20195 3

W czasie gali podsumowującej XXII edycję programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 firma Amwin Sp. z o.o. Sp.k. została uhonorowana nie tylko wspomnianym certyfikatem, ale też Platynową Statuetką. Sukces jest tym większy, że Amwin to jedyna firma z branży budowlanej w Wielkopolsce, która otrzymała tę statuetkę.

– Jestem dumny z tego, że firma Amwin już po raz 10. z rzędu została uhonorowana tym zaszczytnym certyfikatem, tym bardziej że na rynku pojawiło się w ostatnich latach mnóstwo tytułów i nagród, których posiadanie niewiele mówi o firmie – komentuje prezes zarządu Marek Winter. – „Przedsiębiorstwo Fair Play” to certyfikat nadawany od ponad 20 lat, a to prawie tyle, ile działa nasza firma. To ogólnopolski program, w którym pod lupę branych jest wiele aspektów działalności firmy, również spo sób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne. Program promuje również właściwe zarządzanie relacjami z klientami, kontrahentami, partnerami biznesowymi i społecznością lokalną. Jako prezes firmy, która prężnie rozwija się od 25 lat, wiem, że to bardzo istotne wartości. Filary, bez których trudno funkcjonować na rynku. Mam świadomość, że potencjalni klienci, firmy współpracujące oraz pracownicy sprawdzają wiarygodność firmy, zanim zwiążą się z nią na dłużej. „Certyfikat Fair Play” osobiście traktuję jako swojego rodzaju papierowy dowód, „zaświadczenie” profesjonalizmu naszej firmy. Działamy fair i to jest wspólny sukces wszystkich pracowników firmy – dodaje prezes Amwinu.

Gala, w czasie której przyznano przedsiębiorcom certyfikaty i nagrody, odbyła się 22 listopada w Warszawskim Centrum EXPO.

Firma Amwin to projektant i generalny wykonawca hal i biurowców, polska spółka z siedzibą we Wrześni. 

 Prezes Amwinu Marek Winter odbiera certyfikat, fot. Dariusz Żurek, Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

10:06 06-12-2019