(57) Jazz i nie tylko – weź udział w dzisiejszej audycji, przyjdź do redakcji z muzyką, jaką lubisz

Audycja Waldemara Śliwczyńskiego zaczyna się jak zawsze w środę o 20.00. Autor zaprasza do wzięcia udziału w audycji, czeka na Was w redakcji przy Harcerskiej od 19.00. 

W czasie trwania audycji będzie można zaprezentować to, co przyniesiecie – mogą to być własne produkcje muzyczne lub utwory, które lubicie, ważne, żebyście je przynieśli jako pliki mp3 na nośnikach ze złączem usb.

Audycja pójdzie na żywo w dwóch kanałach – jako audio w WW Radio, czyli na Wrzesnia.info.pl oraz jako relacja wideo na żywo na FB na stronie Wrzesnia.info.pl. Żeby w pełni uczestniczyć w audycji prosimy w jednej karcie przeglądarki uruchomić WW Radio, a w drugiej naszą stronę na FB – będziecie nie tylko nas słyszeć, ale również widzieć. Na FB będą też nagrody do wygrania i ankiety, a poprzez komentarze można będzie pozdrowić ludzi z kraju i zagranicy, którzy też będą z nami.

Muzycznie będziemy podsumowywali rok, który minął. Będzie się działo. Zapraszam wieczorem, od 20.00 do WW Radio i na FB na stronę Wrzesnia.info.pl.

Ankieta

Najchętniej słucham:

Ankieta

Jakiego jazzu słucham najchętniej:

Ankieta

Wolę jazz grany przez:

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

10:00 01-01-2020