(54) Jazz i nie tylko – Śliwczyński rozmawia z Kosiarkiewiczem o nowym polskim jazzie i o... Millordach

Kolejna audycja z cyklu „Jazz i nie tylko” zmieniła formułę – po raz pierwszy była to audycja live. Na początku były drobne problemy natury technicznej, np. włączono nowy utwór, a zostało zapomniane wyłączenie mikrofonu... 

Myślę, że wszystkie niedoskonałości zostały wynagrodzone przez to, co o jazzie i w ogóle o muzyce, powiedział gość programu – Dawid Kosiarkiewicz, muzyk i kompozytor muzyki ambientowej. Przypomniał też zapomniany epizod jego współpracy z grupą Millord. Posłuchajcie. 

Zapraszam do grupy dyskusyjnej „Jazz i nie tylko” na FB oraz do słuchania i komentowania na naszym portalu. Zgłaszajcie swoje propozycje muzyczne, przyjdźcie do studia ze swoimi płytami, pogadamy o nich przed mikrofonem. Możesz też mieć swój program w WW Radio, o tym co lubisz – o hip hopie, etno, muzyce operowej, klasycznej, eksperymencie, rocku, bluesie, muzyce ludowej itd. Słowem – podziel się z innymi swoją pasją, zarażaj nią, rozsiewaj wirusa! Czekamy na Ciebie, na Twoje pomysły. A jeśli tworzysz muzykę i masz jakieś nagrania, to przyjdź do nas koniecznie, dodamy Twoje dźwięki do playlisty WW Radio, przeprowadzimy z Tobą/Wami rozmowę, którą później możesz „powiesić” na swojej stronie, tam gdzie chcesz. Zapraszamy do zabawy.

Thumb img035

Waldemar Śliwczyński

09:48 12-12-2019