4 dni na zebranie 4,5 tys. zł – pomoc dla Maksa pilnie potrzebna!

Maksymilian Górecki z Wrześni ma 3 latka i schorzenia o nazwach zbyt skomplikowanych, by dziecko w tym wieku mogło je wymówić. Lada dzień może zostać przykuty do łóżka, chyba że jego mamie uda się uzbierać 34 tys. zł.

Pomagamy 14:51 10-07-20180 9

Chłopiec cierpi na zespół dziecka wiotkiego oraz padaczkę, a także na dystrofię czopkową siatkówki, która powoduje znaczne niedowidzenie. 

Ogromnym problemem w codziennym życiu Góreckich jest zaleganie flegmy, z odkrztuszaniem której Maks ma problemy, wskutek czego często wymiotuje. Są tylko dwa sposoby, by sobie z tym poradzić. Jednym jest kamizelka drenażowa, w której mógłby normalnie oddychać i jeść. Jej koszt to 34 tys. zł. Drugi sposób to założenie na stałe rurki PEG wprowadzającej pokarm bezpośrednio do żołądka i przykucie trzylatka do łóżka.

Koszt kamizelki to kwota przekraczająca możliwości mamy Maksa. Założyła zbiórkę na portalu SiePomaga.pl. Z potrzebnych 34 tys. zł internauci wpłacili już ponad 29 tys. Brakuje dokładnie 4 515 zł.  Zbiórka trwa do 14 lipca. Jest jeszcze czas na zebranie brakującej sumy.

Pomóżmy małemu wrześnianinowi! Zbiórka odbywa się TUTAJ.

Thumb anna tess go%c5%82embiowska fot idzikowski 1

Anna Tess Gołębiowska

14:51 10-07-2018