37. edycja legendarnego biegu w Kołaczkowie. W tym roku mnóstwo atrakcji dla uczestników i kibiców

8 lipca odbędzie się 37. edycja Biegu o Złoty Kłos w Kołaczkowie. W tym roku oprócz znakomitej atmosfery dołączy się Powiatowa Strefa Sportu. Wystąpi także „czarodziej z Harlemu” Damian Olejniczak - Pszczelarz Freestyle.

lekkoatletyka 17:48 05-06-20180 6

Bieg o Złoty Kłos, to jedna z najbardziej znanych „dziesiątek” w Polsce. Biegaczy przyciąga tutaj przede wszystkim kameralna atmosfera, płaska trasa i fajne nagrody. Z roku na rok impreza rozwija się, nie tylko pod względem liczby uczestników, ale także opraw towarzyszącej biegowi.

Do biegu można zapisać się TUTAJ.

W czasie Złotego Kłosa kibice będą mogli obejrzeć pokaz freestyle basketball w wykonaniu Damiana Olejniczaka z Pyzdr znanego szerzej jako Pszczelarz Freestyle. Oprócz tego dla najmłodszych kibiców będą czekały nadmuchane zamki za free. Kolejną atrakcją dla dzieci będzie Powiatowa Strefa Sportu, którą zainstaluje Starostwo Powiatowe we Wrześni. Pojawi się także Spółdzielnia Mleczarska Września, a więc będzie można degustować świetne produkty tej firmy.

Zawodnicy będą mieli do pokonania 10 km trasę. Strat nastąpi o godz. 10.00 przy dworku Reymonta, potem biegacze zrobią pętlę wokół Kołaczkowa i pobiegną w kierunku Wszemborza, następnie drogą polną wrócą do Kołaczkowa.

Ankieta

Kto w tym roku wygra Bieg o Złoty Kłos w Kołaczkowie?

Opłata startowa w tym roku wynosi 40 zł. Limit uczestników wyznaczano na 250 osób.

Thumb ww biernat

Filip Biernat

17:48 05-06-20180 6