200 koszulek z limitowanej edycji dla nowych mieszkańców gminy Września

Nowi mieszkańcy Wrześni mają szansę otrzymać w prezencie od ratusza koszulkę z limitowanej edycji. Wystarczy, że w rozliczeniu podatkowym za 2019 rok wpiszą adres zamieszkania w gminie Września.

aktualności 23:44 16-02-20200 4

Ratusz już drugi rok namawia mieszkańców do rozliczania PIT-ów w miejscu zamieszkania, a nie zameldowania. 

Chcesz, aby Września miała więcej środków na budowę dróg, ścieżek rowerowych, szkół czy skwerów? Rozlicz PIT we Wrześni! Zapłać podatek tam, gdzie faktycznie mieszkasz, a nie tam, gdzie jesteś zameldowany – czytamy w ulotkach przygotowanych przez urząd. 

Dla osób, które po raz pierwszy wykażą swój adres zamieszkania w gminie Września przygotowano 200 wyjątkowych koszulek.

Osoby, które chcą je otrzymać mogą zgłaszać się do pokoju nr 30 na trzecim piętrze Urzędu Miasta i Gminy. Jako potwierdzenia należy okazać pierwsze strony zeznań PIT za rok 2018 i 2019 potwierdzonych datą wpływu do Urzędu Skarbowego we Wrześni lub urzędowym poświadczeniem odbioru (w przypadku zeznań złożonych elektronicznie).  

Akcja trwa do 29 maja.

Pojawienie się nowych mieszkańców to wspólna korzyść dla wszystkich, ponieważ wiąże się to ze zwiększeniem wpływów do budżetu gminy z podatku PIT. Podobnie do innych miast zabiegamy o to, aby pula tych środków była jak największa – czytamy na stronie gminy.

Fot. Września - Miasto w Centrum Zainteresowania

Thumb go dziewicz2

Joanna Goździewicz

23:44 16-02-2020