A+ A A-
Gnieźnieński poseł Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Ostrowski na wtorkowej konferencji prasowej skrytykował opozycję za ostatnie działania w Sejmie.
Telefony komórkowe i klucze trafiają najczęściej do wrzesińskiego Biura Rzeczy Znalezionych.
Wbrew mieszkańcom i aktywistom wrzesiński ratusz dalej forsuje budowę tzw. centrum przesiadkowego. Gmina pozyskała właśnie ogromne dofinansowanie na ten cel. 
Wolontariusze twierdzą, że przez kilka miesięcy we wrzesińskim schronisku dla zwierząt panowała parwowiroza. Lekarz weterynarii, który opiekuje się zwierzętami uważa zupełnie inaczej. 
Poseł Krzysztof Ostrowski na konferencji 22 listopada podsumował pierwszy rok rządów Prawa i Sprawiedliwości. Omówił też swoją dotychczasową działalność poselską.
Burmistrz Kałużny twierdzi, że pensja jego i żony naczelniczki nie starcza na potrzeby rodziny, dlatego musi handlować działkami. Podliczyliśmy, ile tak naprawdę zarabia…
Radny niezależny  Grzegorz Dobrosielski chce, aby nowo powstające osiedle na terenach potonsilowskich nosiło imię prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego. Dlatego w poniedziałek, kilka godzin…
Pielęgniarki i położne z wrzesińskiego szpitala alarmują: nie dostaliśmy naszych podwyżek! 
Zgodnie z przewidywaniami rada miejska nie wygasiła mandatu burmistrza Tomasza Kałużnego. 18 radnych, wszyscy z Unii Wrześnian zagłosowali przeciwko uchwale.  Trzech rajców Bogusław…
Przewodniczący wrzesińskiej rady miejskiej Waldemar Grześkowiak i radny niezależny Zbigniew Bieńko w ostrej rozmowie w studiu WWtv.
Powiat wrzesiński wycofał się z pomysłu dofinansowania szczepień dziewcząt przeciwko wirusowi HPV, wywołującemu raka szyjki macicy.
Olga Krukowska, nowa dyrektor Domu Pomocy Społecznej we Wrześni opowiada nam o tym, jak wygląda dzień z życia tej placówki.
Zapraszamy na kolejny odcinek programu Mam Pytanie.
Być może zbliża się koniec urzędowania burmistrza Wrześni Tomasza Kałużnego. O tym dlaczego, mówi nam Stanisław Dominiczak, prezes koła powiatowego Polska Razem.
Reforma zdrowia, którą zapowiedział poseł na sejm (PiS) Krzysztof Ostrowski ma porządkować system opieki zdrowotnej i lepiej organizować środki. 

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.