A+ A A-

Klasa patronacka VW rozpoczęła rok szkolny (galeria)

sobota, 17.09.2016, 14:17

Dwunastu uczniów pierwszej klasy w zawodzie mechanik precyzyjny z Zespołu Szkół Politechnicznych we Wrześni uroczyście rozpoczęło rok szkolny w Poznaniu.
Pierwszoklasiści o uczniowie klasy patronackiej Volkswagena Poznań.W nowej klasie we Wrześni uczy się obecnie 20 uczniów. Spośród nich 12 zostało pracownikami młodocianymi Volkswagen Poznań, zaś pozostałych 8 Gestampu, dostawcą części do karoserii do fabryki Volkswagena w Antoninku oraz w Białężycach.

Uroczystość dobyła się w sobotę przed południem  siedzibie Volkswagen Poznań w Antoninku. W ten sposób Volkswagen Poznań uroczyście zainaugurował nowy rok szkolny wraz ze swoimi uczniami i absolwentami klas zawodowych.  Oprócz wrzesińskich uczniów rok szkolny rozpoczęli uczuleniowe z Zespołu Szkół nr 1 w Swarzędzu, który współpracuje z niemieckim koncernem od 11 lat.
Więcej o klasie patronackiej oraz nowych kierunkach oraz planach współpracy Zespołu Szkół Politechnicznych z Volkswagenem w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich” (tom).

Ostatnio zmieniany sobota, 17.09.2016, 15:38

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.