A+ A A-

Pozytywna zmiana

piątek, 30.12.2016, 12:42

Pozytywna zmiana (nie mylić) zaszła we wrzesińskiej mikropolityce. Półtora roku temu stworzyliśmy Projekt Września, aby stawać w obronie interesu mieszkańców i miasta. 

Zaczęło się od ratowania Parku im. Dzieci Wrzesińskich, przed pomysłem budowy w nim drogi. Wówczas udało się powstrzymać burmistrza. Wierzymy, że mieszkaniec powinien mieć głos w ważnych dla miasta sprawach i współdecydować o jego losach, bo w takim mieście mieszka się po prostu lepiej. 

Jednak dla wrzesińskiej władzy jest to nadal niezrozumiałe. Nie zamierzamy się poddać w działaniach na rzecz naszego miasta w nadchodzącym 2017 roku. Oby Nowy Rok przyniósł zmiany dla Wrześni i całej okolicy. 

Mieszkańcom życzymy, aby samorządowcy wsłuchiwali się w ich głos. Samorządowcom życzymy większej empatii oraz przedkładania interesu społeczności ponad własny. 

Przedsiębiorcom życzymy powodzenia w prowadzonych przez nich biznesach – aby wszystkie zamierzenia i plany zostały zrealizowane. Pracownikom przyjaznej atmosfery w pracy i wyższych pensji. A burmistrzowi Kałużnemu życzymy „dobrej zmiany”.

Maciej Słowiński

członek stowarzyszenia Projekt Września

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.