A+ A A-

Byliśmy, jesteśmy, będziemy

piątek, 16.12.2016, 12:23

Pogłoski o upadku „Wiadomości Wrzesińskich” – i szerzej Wydawnictwa Kropka – są wyssane z palca. Mamy się całkiem dobrze – wystarczy popatrzeć chociażby na dzisiejszą gazetę: 56 stron! 

Proszę Państwa, pokażcie mi drugą gazetę lokalną, która miałaby taką objętość! Przeliczmy – 56 stron formatu A3, to 112 stron A4, albo inaczej 224 strony A5, czyli formatu książkowego. Co tydzień dajemy Wam, Drodzy Czytelnicy, do czytania i oglądania na weekend 224-stronicową książkę! 

Pogłoski o śmierci „WW” wzięły się stąd, że moja córka, która od dwóch lat prowadzi drukarnię, postanowiła przenieść działalność do Poznania, gdzie mieszka. 

Prawdą jest, że drukarnia na Fromborskiej działa tylko do końca roku, ale nie ma to żadnego wpływu na kondycję „WW”. Nasza gazeta od 16 lat nie jest już drukowana we Wrześni, lecz w Pile, w drukarni gazetowej Agory. 

Dla naszej konkurencji mam złe wieści: cały czas rozwijamy się, będziemy nadal zwiększać objętość. I to bez podkupowania ludzi. To nie w naszym stylu.

Waldemar Śliwczyński

redaktor naczelny „Wiadomości Wrzesińskich” 

Ostatnio zmieniany wtorek, 20.12.2016, 11:14

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.