A+ A A-

VW Crafter z Wrześni vanem roku 2017 (galeria)

czwartek, 29.09.2016, 21:14

Międzynarodowe jury złożone z dziennikarzy z 24 krajów zajmujących się tematyką samochodów użytkowych wskazało na nowego Craftera. Większy brat Transportera, skonstruowany przez Volkswagen Samochody Użytkowe został uznany za najlepszy samochód dostawczy 2017 roku.Prezes Zarządu marki Volkswagen Samochody Użytkowe, dr Eckhard Scholz odebrał odznaczenie z rąk przewodniczącego jury Jarlatha Sweeney’a 21 września podczas Wystawy Samochodów Użytkowych IAA w Hanowerze.

- Cieszymy się, że po wyróżnieniu modelu serii T w zeszłym roku, teraz ten szczególny tytuł zdobywa nowy Crafter -  powiedział Scholz. - Jesteśmy bardzo dumni z naszego najnowszego produktu oraz z załogi, która zrobiła wszystko, by uczynić Craftera najlepszym dużym transporterem na rynku. To wyróżnienie będzie dla nas wsparciem podczas wprowadzania samochodu do sprzedaży - zauważył.

W galerii mi.in  fotorelacja ze światowej premiery VW Cratftera, która odbyła się we Frankfurcie nad Menem 98 września.

Fot. Tomasz Małecki "Wiadomości Wrzesińskie" i Volkswagena Samochody Użytkowe

 

Ostatnio zmieniany piątek, 30.09.2016, 11:40

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.