A+ A A-

Na osłodę wygrana w Pucharze Polski

niedziela, 11.12.2016, 17:23

W niedzielny wieczór wrześnianie wygrali w Hajnówce mecz Pucharu Polski. Zwycięstwo było małym rewanżem za sobotnią porażkę w lidze.APP Krispol do pojedynku przystąpił bez swojego kapitana Mateusza Jasińskiego i co dziwne zespół zagrał zdecydowanie lepiej.
Już od pierwszych piłek wrześnianie pokazali, że nie chcą wracać do domu z pustymi rękoma. Marcin Iglewski zdobył w pierwszej partii więcej punktów niż przez cały sobotni mecz. Bardzo dobrze grał Damian Dobosz w ataku, a Krzysztof Zapłacki i w ataku, i w przyjęciu. Seryjnie zagrywał Witalij Szczitkow. W tej sytuacji siatkarze trenera Sławomira Gerymskiego stosunkowo łatwo ograli gospodarzy.

W środę czeka wrześnian kolejny mecz Pucharu Polski ze Stalą w Nysie. (len)

Puchar Polski: SKS Hajnówka - APP Krispol 0:3 (19:25, 18:25, 16:25)
APP Krispol: Szczitkow (7 pkt), Iglewski (13), Dobosz (11), Zapłacki (14), Schmidt (7), Szczygielski (5) oraz Matuszak (L) i Banasiak

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.