polecamy przeczytać:

A+ A A-

Ignasiak Sport zwiększa przewagę (galeria)

niedziela, 04.12.2016, 22:32

Ostatnia kolejka pierwszej ligi WTPN przyniosła umocnienie się drużyny Ignasiak Sport na czele tabeli. Dystans do lidera stracił Master Sport przegrywając w klasyku ligi z Capri.

I liga, kolejka VII

Master Sport – Capri 4:5 (2:0)

Mecz okazał się naprawdę dobrym widowiskiem. Jego losy co chwila się zmieniały, a ostateczne rozstrzygnięcie zapadło na 4 sekundy przed jego końcem. W pierwszej połowie niedzielnego pojedynku świetnie prezentowali się gracze Master Sport. Wobec bardzo uważnej gry przeciwnika w obronie Capri wydawało się nieco bezradne. Wynik spotkania otwarty został w 6. min. Po akcji Dawida Domaszczyńskiego z wyłożeniem piłki gola dla Master Sport zdobył Filip Budasz. Na 2:0 w 14. min podwyższył po indywidualnej akcji Kamil Kozielski.

Pierwsze minuty po przerwie wstrząsnęły zawodnikami Master Sport, Capri momentalnie odrobiło straty. W 20. min po rozegraniu piłki z autu Krystiana Dzwonarkiewicza pokonał Andrzej Stefański. Dwie minuty później było już 2:2. Po dograniu Bartosza Staszewskiego trafienie do pustej bramki zaliczył Mateusz Goździaszek. W 24. min Master Sport po kontrze zakończonej golem Budasza wyszedł na prowadzenie 3:2.Kedy w 30. min Bartłomiej Figasa z rzutu wolnego z połowy boiska zdobył dla Master Sport kolejnego gola wydawało się, że wszystko będzie już pod kontrolą tego zespołu. Niestety już kilkanaście sekund później kontaktowego gola dla Capri po kiksie Dzwonarkiewicza zdobył Michał Goździewski. W 32. min po ujrzeniu drugiej żółtej kartki z boiska usunięty został Budasz i miało to bardzo istotne znaczenie. Już po upływie niecałej minuty gry w przewadze za sprawą trafienia Goździaszka Capri doprowadziło do wyrównania. W czasie całej drugiej połowy na boisku wrzało od emocji. Oliwy do ognia dolewali często arbitrzy podejmując bardzo kontrowersyjne decyzje. W ostatniej minucie najpierw szansę na rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść miało Capri, a po chwili Master Sport. Jako pierwszy w słupek trafił Stefański, a po chwili Kozielski. Na 4. sekundy przed końcem meczu po rozegraniu rzutu rożnego gola na wagę zwycięstwa Capri zdobył Bartosz Staszewski.

Meble Duszyński – Kopcup.pl 4:3

Studio Viva – Izo-Ekspert 5:2

Fachowa Robota Materiały Budowlane Andrzejewski – Ignasiak Sport 4:7

W drugiej lidze doszło do pojedynku lidera z wiceliderem. Przewodzące tabeli Fundamenty pokonały Techpak, zwiększając swoją przewagę do siedmiu punktów. W drugim z pojedynków górnej części tabeli zespół Gamatechnik zremisował z Mont-Mart Marzenin. Remisem zakończył się także mecz zamykających tabelę zespołów Drinkshop i www.letniaprzygoda.eu. RC