A+ A A-

Trener kończy pracę we Victorii

piątek, 25.11.2016, 14:42

Pełniący dotychczas funkcję trenera pierwszego zespołu Victorii Marcin Drajer kończy pracę we wrzesińskim klubie z dniem 30.11.2016 roku. Decyzję podjęto za porozumieniem stron.Powodem odejścia Marcina Drajera z Victorii jest objęcie przez niego funkcji: trener związkowy/koordynator Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Na stanowisku tym zastąpi on Ryszarda Dorożałę. Po ogłoszeniu naboru na to stanowisko dotychczasowy trener Victorii złożył wymagane dokumenty i decyzją Zarządu WZPN otrzymał zatrudnienie.

- Objęcie przez Marcina Drajera funkcji trenera związkowego i koordynatora w WZPN nie da się pogodzić z pracą w klubie. Osobiście rozmawiałem w tej sprawie z prezesem WZPN, który uważa, że praca w związku będzie kolidować z pracą trenera we Victorii. Podpisana umowa z trenerem pierwszego zespołu obowiązywała do końca czerwca 2017 roku. W związku z tym, że trener Drajer podejmuje nową pracę zwrócił się do klubu z prośbą o rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.  Zarząd zgodził się na takie rozwiązanie z dniem 30.11.2016 r. – sytuację dotyczącą odejścia trenera przedstawia prezes Victorii Eugeniusz Nowicki. – Do końca okresu roztrenowania pierwszym zespołem zajmował będzie się drugi trener – Tomasz Krzyżkowiak. Rozpoczęliśmy już rozmowy z trenerami, którzy mogliby poprowadzić naszą drużynę. Od 01.01.2017 r. pracę z seniorami w naszym klubie rozpocznie nowo zatrudniony trener – kończy swoją wypowiedź prezes. RC

 

Ostatnio zmieniany piątek, 25.11.2016, 14:45

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.