polecamy przeczytać:


A+ A A-

Oldboje ponownie zagrają we Wrześni

poniedziałek, 21.11.2016, 16:32

W sobotę, 03.12.2016 r. w hali Gimnazjum nr 2 we Wrześni po raz piąty rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Nożnej Old Boys o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Dla kibiców wstęp na imprezę będzie bezpłatny.Turniej rozpocznie się o godzinie 11.00, a jego zakończenie przewidziano na godzinę 17.00. W rywalizacji udział weźmie sześć drużyn: Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Warta Poznań. Ostrovia Ostrów Wlkp., Volkswagen Poznań i Victoria Września. 

W dniu turnieju ponownie do Wrześni przyjadą ekipy mające w swoich szeregach znanych sprzed lat piłkarzy. W drużynie Lecha Poznań swój przyjazd zapowiedział min. Jacek Dembiński, Waldemar Kryger, czy Jarosław Araszkiewicz. W silny składzie ma przyjechać także Pogoń Szczecin z Arturem Bugajem, Olgierdem Moskalewiczem, Dariuszem Adamczukiem i Grzegorzem Matlakiem. RC

 

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.