A+ A A-

Urania szczęśliwa dla wrześnian

czwartek, 08.12.2016, 13:40

W miniony weekend w Olsztynie rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Na tatami hali Urania wystartowało blisko 500 zawodników i zawodniczek w tym pięcioro z Hwaranga Września.

Wiktoria Grześkowiak zajęła pierwsze miejsce w kategorii kadetek -29 kg. Weronika Przybysz także stanęła na najwyższym stopniu podium, ale w kategorii kadetek +59 kg. Dagmara Haremza wywalczyła srebro w kategorii juniorek -59 kg. Brąz przypadł w udziale Krystianowi Haremzie, który wystartował w juniorach do 73 kg. Tym razem bez medalu wróciła do domu Aleksandra Andrzejczak.

– Za dwa tygodnie dziewczyny wystartują w Międzynarodowym turnieju Woman & Girls Cup w Jarocinie, a po nowym roku, już 7 stycznia, całą ekipę czeka kolejny Puchar Polski, tym razem w Swarzędzu – zdradza plany startowe prezes Hwaranga Tomasz Haremza. (len)