A+ A A-
W pierwszy weekend stycznia odbył się Międzynarodowy Puchar Polski Swarzędz Cup. W zmaganiach z powodzeniem wzięło udział ośmioro zawodników UKS Hwarang Września. 
Najważniejsze pojedynki z grudniowej gali Slugfest 9 we Wrześni można już zobaczyć za darmo na portalu YouTube.
Kontynuujemy nasz plebiscyt na Sportowca Roku 2016. W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy kandydatów w grupie seniorów, w tym przedstawiamy dwie kolejne kategorie. Nasz plebiscyt…
Przełom rok sprzyja podsumowaniom. Plebiscyty dają czytelnikom narzędzie do decydowania. Wychodząc z tego założenia ruszamy z plebiscytem na najpopularniejszych z najlepszych ludzi sportu…
Młodzi zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate brali po raz ostatni w tym roku udział w zawodach. Start w Śremie przyniósł ponownie mnóstwo medali.
W Jarocinie odbył się turniej International Girls & Woman Cup w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach kończących rok 2016 wystartowało 120 zawodniczek. W tym…
IV Turniej „Sienkiewicz gra w szachy” zgromadził w minioną sobotę 70 młodych zawodników. W gościnnej auli wrzesińskiego liceum gra szła o pamiątkowe medale. 
Po świetnym występie w Kościanie młodzi karatecy WKK kompletnie zdominowali zawody rozegrane w Swarzędzu. Wrześnianie oprócz 20 zdobytych medali zwyciężyli w rankingu klubów…
W miniony weekend w Olsztynie rozegrano Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. Na tatami hali Urania wystartowało blisko 500 zawodników i zawodniczek w tym pięcioro z Hwaranga Września.
26 listopada w Gnieźnie odbył się Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W zawodach wystartowało 150 zawodników i zawodniczek z sześciu klubów Wielkopolski, w tym reprezentanci UKS KT Orzeł Września.
Czwarte miejsce w klasyfikacji medalowej i 27 krążków różnego koloru to najnowsze osiągnięcie Wrzesińskiego Klubu Karate. Wszystko działo się w miniony weekend podczas…
Po raz dwudziesty już rozegrano Wielobój Gier Zespołowych o Mistrzostwo Powiatu Wrzesińskiego Pracowników Oświaty. Zwycięzcami turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący Gminę Września.
70 młodych zawodników wystartowało w kolejnym turnieju cyklu „Pierwszy i drugi krok szachowy”. Od kilkunastu lat gospodarzem zawodów jest Zespół Szkół w Marzeninie.
Zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate ponownie świetnie zaprezentowali się podczas zawodów. Tym razem młodzi wrześnianie błyszczeli podczas mistrzostw Wielkopolski w Krotoszynie.
W Zespole Szkół w Nekli rozegrano Szachowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. W imprezie wzięło udział 11 czteroosobowych zespołów.

Najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.