A+ A A-

Zobacz fabrykę VW od środka

poniedziałek, 04.07.2016, 09:40

 

W lipcu fani motoryzacji oraz nowoczesnych technologii będą mogli na własne oczy zobaczyć jak powstają samochody Volkswagena – Caddy, Caddy Maxi oraz różne wersje modelu T. Wszystko za sprawą kolejnej edycji „Letniego zwiedzania fabryki”, w ramach której chętne osoby będą mogły bezpłatnie zwiedzić poznańską fabrykę VW.- Podczas zwiedzania goście fabryki będą mogli zapoznać się z procesami produkcyjnymi działu budowy karoserii oraz działu montażu. Dzięki temu każdy ze zwiedzających będzie mógł zobaczyć, jak od podstaw powstają samochody, które trafiają następnie do klientów na całym świecie – mówi Jerzy Włodarczyk, który będzie oprowadzał gości po fabryce. 

Fabrykę będzie można zwiedzać 20, 21,26 oraz 28 lipca. W każdym z tych dni odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza z nich rozpocznie się o godzinie 10.00, druga o 16.15. Konieczna jest rejestracja uczestnictwa. Dodatkowo odbędą się dwie wycieczki w sobotę 23 lipca, o godzinie 9.30 oraz 12.00. 

- Cieszę się, że po raz kolejny możemy zaprosić mieszkańców do odwiedzenia naszej fabryki. Sukces ubiegłorocznej akcji pokazał nam, jak duże jest zainteresowanie tą tematyką. Podobnie było zresztą w maju w czasie „Poznańskiej nocy muzeów” . Wówczas wszystkie dostępne miejsca wypełniły się zgłoszeniami w ciągu zaledwie jednego dnia od uruchomienia zapisów  – tłumaczy Monika Hajbowicz, kierownik Działu Komunikacji Volkswagen Poznań

Wycieczka po fabryce zajmuję około 2 godzin. Aby wziąć udział w zwiedzaniu należy mieć ukończone 15 lat oraz zgłosić swój udział drogą mailową poprzez wysłanie swoich danych osobowych (imienia, nazwiska, daty urodzenia razem z datą i godziną zwiedzania) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zgłoszenia przyjmowane się do 15 lipca. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w zwiedzaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Do dyspozycji gości jest parking. (dot)

Najczęściej komentowane

PogodaInformator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.