promocja ad
promocja ad   


A+ A A-
Najnowszy przegląd „WW” w Radiu Merkury zdominowały dwa zupełnie różne, ale równie ciekawe tematy.  
Już jutro odbędzie się kolejna akcja z cyklu „biała sobota”. W programie m.in. bezpłatne badania oraz zwiedzanie szpitala. 
Najpierw polano go substancją łatwopalną, potem podpalono. Teraz 27-letni mężczyzna walczy o życie w szpitalu. Według lekarzy rokowania są kiepskie.
Zachowanie Romów czy Hindusów na wrzesińskim basenie pozostawia wiele do życzenia. Chociaż nie stosują się oni do regulaminu kąpieliska, to ratownicy – zdaniem…
W najbliższą niedzielę 30 sierpnia w parku im. Dzieci Wrzesińskich nie odbędzie się impreza z cyklu „Rodzinne niedziele z milusińskimi”. 
Pierwszy dzień Grzybowskiego Turnieju Wojów już za nami. W niedzielę (23 sierpnia) kolejny pokaz średniowiecznego życia.
Cotygodniowy przegląd „Wiadomości Wrzesińskich” w Radiu Merkury tym razem zdominował finał głosowania w budżecie obywatelskim.
Ogromną sumę pieniędzy straciła 68-letnia mieszkanka Wrześni, która naiwnie uwierzyła oszustowi podającemu się za policjanta CBŚ. 
Klubu Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża „Krwinka” w Powidzu zaprasza na otwartą akcję poboru krwi. 
Policjanci zatrzymali złodzieja, który ukradł blisko 50–metrowy kabel teleinformatyczny. Właściciel wycenił straty na 17 tys. zł.
Fatum, które zawisło nad wrzesińskim mini-zoo trwa. W nocy z wtorku na środę zdechł w nim wielbłąd. To już czwarta śmierć w zagrodzie
Wrzesińscy policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają kobietę z poniższego nagrania. To oszustka, która wykorzystała chorego seniora.
Kurkowe Bractwo Strzeleckie we Wrześni zaprasza na tradycyjne strzelanie o szablę 68. Pułku Piechoty. 
Zawody strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego odbyły się 16 sierpnia na strzelnicy przy ul Ogrodowej. 
Przerwy w dostawie prądu wystąpią w niektórych miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego. 

najczęściej komentowane

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.