promocja ad   promocja ad

A+ A A-
Świst tysięcy strzał od wczoraj słychać nad grodem w Grzybowie, gdzie trwają III Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym.
Mieszkańcy Gutowa Wielkiego aktywnie świętowali pierwszą rocznicę powstania parku Napoleona.
Najbogatsi mieszkańcy naszego powiatu osiągnęli w minionym roku dochody sięgające 37 mln złotych. Milionerów jest jednak nieco mniej niż przed rokiem. 
Na wrzesińskim rynku deweloperskim pojawił się nowy, poważny gracz. Jego głównym orężem walki o klienta będzie – a w zasadzie już jest –…
Przed nami kolejne planowane wyłączenia prądu. Sprawdź, gdzie energetycy wyłączą w przyszłym tygodniu zasilanie w gniazdkach.
Zawinił kierowca motocykla. Złamał wszelkie możliwe zasady. Jakby tego było mało, nie posiadał prawa jazdy kat. A.
Młoda kobieta skoczyła z wiaduktu na ul. Paderewskiego we Wrześni. Przypadkowi przechodnie starali się odwieść 22-latkę od skoku do ostatniej chwili.
Na pierwsze urodziny Parku Napoleona w Gutowie Wielkim odbędzie się turniej sportowy.
Średnia cena za dom we Wrześni wynosi 517 tys. zł. Jak wynika z danych portalu nieruchomości Morizon.pl, na wrzesińskim rynku wtórnym przeważają małe…
Urna z prochami zmarłego przed rokiem honorowego obywatel Wrześni Lesa Bachorza spoczęła w grobie rodzinnym na cmentarzu parafialnym w Grzybowie.
Siostry Harendarz wraz z Dawidem Wojciechowskim jako akustyczne trio rozpoczęli świętowanie.
Rower górski kellys został skradziony niemalże na oczach właściciela. Wydarzyło się to 4 sierpnia około godz. 19.45 pod sklepem ABC przy ul. Słowackiego.
„Wiadomości Wrzesińskie” przyłączyły się do akcji „Jedz jabłka na złość Putinowi”, która ma na celu wsparcie polskich sadowników. Każdy może iść w nasze…
Potentat rynku futrzarskiego z Czerniejewa oskarża o zniesławienie aktywistów ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.
Bierzglin, Gutowo Wielkie, Przyborki, Psary Małe czy Chociczka – m.in. w tych miejscowościach Enea w najbliższych dniach wyłączy prąd.
Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca