promocja ad   promocja ad

A+ A A-
Tysiąc osób dziennie to ostatnia średnia na basenie miejskim Łazienki przy ul. Gnieźnieńskiej. W pochmurne dni frekwencja spada do kilkuset osób. 
Poznańska spółka Enea zapowiada w tym tygodniu kolejne, planowe wyłączenia prądu w naszym powiecie.
Mężczyźni, kobiety i dzieci na równi zachwycali się wypieszczonymi „gablotami” uczestników zlotu tuningowców.
Chociaż sprzedawane przez niego szczeniaki zdychały w męczarniach, prokuratura nie była w stanie oskarżyć Marka K. o oszustwo. 
Zwłoki 57-letniego wrześnianina zostały znalezione w mieszkaniu przy ul. Kościuszki. Miało to miejsce 17 lipca około godz. 15.30. 
Dwa tablety, które zniknęły z punktu ekspozycyjnego Media Marktu, zostały zbyte w jednym z wrzesińskich lombardów.
W najbliższy piątek 18 lipca na wrzesińskim rynku odbędzie się pokaz tuningowanych aut. Uroku mają im dodawać skąpo odziane hostessy.
Plaga pijanych na drogach. Tylko w ciągu minionego weekendu zostało zatrzymanych sześciu nietrzeźwych kierowców i rowerzystów.
Każdy może zobaczyć jak powstaje Caddy oraz Transporter T5.
Enea planuje kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. Sprawdź, gdzie w najbliższym czasie nie będzie prądu.
Wielkopolskie Dni Karpiowe w tym roku się nie odbędą. Organizatorzy imprezy nie ukrywają, że olbrzymia w tym „zasługa” władz Okręgu PZW Poznań.
Trwają zapisy na „Piknik karpiowy”. Impreza się odbędzie jeśli zadeklaruje chęć wzięcia w niej udział co najmniej dwanaście par.
Janusz Narożny, do którego siatki trafiło blisko siedem kilogramów ryb, wygrał zawody wędkarskie o puchar burmistrza Wrześni Tomasza Kałużnego. 
Dramat w Kaczanowie. 9 lipca około godz. 22.00 pod kołami TIR-a zginął 68-letni mężczyzna.
Poznańska spółka Enea zapowiada w najbliższych dniach wyłączenia prądu w kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.
Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca