promocja ad

promocja ad   


A+ A A-
Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym odcinkiem naszego cyklu sond ulicznych.
Chwila nieuwagi drogo kosztowała kierowcę peugeota 207. Uderzył w tył stojącego opla astrę, z kolei ten w poprzedzającego go peugeota 607.
Już 3197 osób zadeklarowało swój udział w osiemnastej edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Z każdą minutą liczba ta się powiększa.
W nadchodzących dniach Enea zapowiada wyłączenia prądu kilku w miejscowościach m.in. we Wrześni, Kołaczkowie i Sokołowie.
Na prawie 20 tys. zł oszacował straty właściciel podwrzesińskiej firmy. To efekt włamania do domu jednorodzinnego, do którego doszło 15 kwietnia.
Zakończył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga”. 
Trwają zapisy na osiemnastą edycję Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie są one prowadzone na wrzesińskim rynku.
Jedna osoba została lekko ranna w kolizji do jakiej doszło w środę 15 kwietnia po godzinie 15.00 na ul Objazdowej. 
Dwaj funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji we Wrześni otrzymali nagrody za wybitne zaangażowanie w służbie.   
Poznańska spółka Enea planuje w najbliższym czasie wyłączenia prądu w związku z planowanymi naprawami i konserwacjami sieci przesyłowych.
Mieszkańcy Wrześni oddali hołd ofiarom zbrodni katyńskiej. Patriotyczna uroczystość w bogatej oprawie odbyła się w niedzielne przedpołudnie 12 kwietnia. Dwa dni wcześniej, w 5.…
Ponad półtora roku temu kierowca, jak okazało później – ks. Sławomir Kozik, proboszcz parafii w Dziekanowicach – przejechał samochodem po nodze radnemu Maciejowi…
Ponad 60 kilogramów nielegalnego tytoniu bez polskich znaków akcyzy przewoził w samochodzie 20-letni mieszkaniec gminy Września. Ale to był dopiero początek jego problemów. 
Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa apeluje o zachowanie ostrożności i ograniczenie zaufania do zgłaszających się przedstawicieli firm zajmujących się wymianą drzwi.  
Poznańska spółka Enea planuje w najbliższym czasie wyłączyć prąd na kilku ulicach we Wrześni. Nie będzie go również w Budziłowie. 

najczęściej komentowane

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org. -->