noob

promocja ad   promocja ad


A+ A A-
Szanowni Państwo, ruszamy na zakupy! Prawie pięćdziesiąt wrzesińskich sklepów i zakładów usługowych przystąpiło do naszej akcji „Kupuj z WW”.
Niewykluczone, że w niedługim czasie na osiedlu Kościuszki pojawi się system monitoringu.
Na mapie szkoły w Otocznej pojawiła się "zielona wyspa". Tak uczniowie tej placówki określili Centrum Edukacji Przyrodniczej, które otwarto w czwartek 23 października.
Trzy samochody zderzyły się na drodze łączącej Wrześnię z Sokołowem (nieopodal przejazdu kolejowego). W wyniku zdarzenia jedna osoba została lekko ranna.
Temat bezpieczeństwa na drogach zdominował debatę społeczną, która odbyła się 21 października we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.
Mieszkańcy sześciu wsi - na terenie gminy Września i gminy Miłosław - zostaną pozbawieni w najbliższych dniach energii elektrycznej. 
Bożena Nowacka otrzymała silne wsparcie w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.
Kilkudziesięciu najstarszych mieszkańców Gutowa Małego wzięło udział w uroczystości zorganizowanej dla nich w niedzielę 19 października.
Był burmistrz, kolej na starostę. Dionizy Jaśniewicz odpowiada na pytania nasze i Internautów.
W restauracjach McDonald's ruszyła kolejna promocja, w ramach której można za darmo poczęstować się kawą. Promocja trwa do 26 października.   
W środę 15 października odbyły się wybory uzupełniające na sołtysa Barda. Została nim 30-letnia Ilona Pruszyńska.
Burmistrz Tomasz Kałużny odpowiada na pytania nasze i Internautów.
Z powodu myjni samochodowej życie lokatorów bloku przy ul. 17 Dywizji Piechoty przerodziło się w koszmar. Dlatego postulują jej likwidację. 
Niedostosowanie prędkości  do warunków panujących na drodze było  przyczyną dachowania fiata seicento na ul. Paderewskiego we Wrześni.
Na drogi wyszła dzika zwierzyna. Kierowcy powinni wziąć to pod uwagę i zdjąć nogę z gazu, zwłaszcza w kompleksach leśnych. Tylko w ostatnich…

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca