A+ A A-
W najbliższym czasie w kilku miejscowościach na terenie powiatu nie będzie prądu. Energetycy wyłączą go w związku z koniecznością przeprowadzenia prac modernizacyjnych.  
Na spotkaniu z Adamem Lachem, tegorocznym autorem Kolekcji Wrzesińskiej, panował półmrok i pełna szczerość. 
Haniebne pobicie Hindusa i 30-lecie chóru Camerta tym razem „przeszły” z naszych łamów na antenę poznańskiego Radia Merkury. 
Sześć osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło w piątek 20 listopada na krajowej „piętnastce” w Osowie. 
Blisko pół miliona złotych będzie kosztować remont wiat peronowych na wrzesińskiej stacji kolejowej.
Właściciele lokalnych firm chcą się szkolić i zdobywać fundusze europejskie. Świadczy o tym duża frekwencja na warsztatach organizowanych w ramach projektu Akademia Przedsiębiorcy.
23-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego dokonał rozboju w Orchowie (pow. słupecki). Trafił na trzy miesiące do aresztu.
Policjanci zatrzymali wrześnianina, który pobił obywatela Indii. – Jesteś Syryjczykiem! – krzyczał do niego napastnik. 
Szamotulscy kryminalni zatrzymali dwóch 26-latków z powiatu wrzesińskiego, którzy okradali samochodowe myjnie na terenie całego województwa. 
Poznańska spółka Enea planuje kolejne wyłączenia prądu. Mogą się ich spodziewać mieszkańcy m.in. Wrześni, Miłosławia, Orzechowa czy Czeszewa.  
Poznańscy policjanci na terenie powiatu wrzesińskiego zrobili nalot na kilka warsztatów samochodowych. Efekty są piorunujące. 
Wciąż nie udało się zidentyfikować mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 4 grudnia 2011 roku na jednej z działek przy ul. Działkowców we Wrześni.   
22-letni wrześnianin usłyszał zarzut dokonania rozboju. Przyznał się do tego i dobrowolnie poddał karze.  
Odziedziczyli nieruchomość w Psarach Polskich, a wraz z nią ziemię, z którą nie mogą właściwie nic zrobić. Wszystko dlatego, że biegnie przez nią…
Kolejny przypadek handlu papierosami bez polskich znaków akcyzy. Nielegalny proceder uprawiał 36-letni koninianin. 

najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.