promocja ad   promocja ad


A+ A A-
Bmw kierowane przez młodego wrześnianina dachowało w rowie. Najprawdopodobniej nie wziął on poprawki na padający deszcz.
Z początkiem tygodnia zamknięty został basen przy ul. Gnieźnieńskiej. Decyzję taką podjęto ze względu na niesprzyjającą pogodę.
Organizatorzy tegorocznych dożynek gminnych mogą być zadowoleni. Ci, którzy byli w sobotę w Marzeninie docenili ich trud. 
Enea w pierwszych dniach września wyłączy prąd w kilku miejscowościach na trenie powiatu. Na szczęście uciążliwości nie będą długie. 
W poniedziałek 1 września przy pomniku 68. Pułku Piechoty odbędą się uroczystości związane z rocznicą wybuchu II wojny światowej. 
Trzy samochody osobowe zderzyły się w Przyborkach. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do wrzesińskiego szpitala.
Doszczętnie spłonęła przyczepa kempingowa zaparkowana przy ul. Opieszyn we Wrześni. Na szczęście strażakom udało się zapobiec eksplozji butli z gazem, która znajdowała się…
Złodziejska fantazja nie zna granic. W Hotelu Kosmowski łupem włamywaczy padło – uwaga – ponad 70 butelek Finlandii!
Zakończyliśmy nasz plebiscyt na „Supersołtysa kadencji 2010-2014”. Walka o zwycięstwo trwała do samego końca.
Poznańska spółka Enea zapowiada w przyszłym tygodniu dużo planowych wyłączeń prądu na terenie powiatu wrzesińskiego.    
Świst tysięcy strzał od wczoraj słychać nad grodem w Grzybowie, gdzie trwają III Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Tradycyjnym.
Mieszkańcy Gutowa Wielkiego aktywnie świętowali pierwszą rocznicę powstania parku Napoleona.
Najbogatsi mieszkańcy naszego powiatu osiągnęli w minionym roku dochody sięgające 37 mln złotych. Milionerów jest jednak nieco mniej niż przed rokiem. 
Na wrzesińskim rynku deweloperskim pojawił się nowy, poważny gracz. Jego głównym orężem walki o klienta będzie – a w zasadzie już jest –…
Przed nami kolejne planowane wyłączenia prądu. Sprawdź, gdzie energetycy wyłączą w przyszłym tygodniu zasilanie w gniazdkach.

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca