polecamy przeczytać:


A+ A A-
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wymiaru Sprawiedliwości wrzesiński sąd otworzy podwoje dla zwiedzających. 
U Olka ze S łupcy 20 kwietnia stwierdzono nieoperacyjny guz śródmózgowia. Jego leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.
W niedzielę 22 maja odbyła się siódma edycja Wrzesińskiego Biegu Rodzinnego. W tym roku wzięło w niej udział 734 mieszkańców. 
Spółka Enea przewiduje w najbliższych dniach przerwy w dostawie energii elektrycznej w kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.
Jest szansa na to, że na jednym z bardziej newralgicznych skrzyżowań Wrześni – przy wyjeździe na Słupcę – pojawi się sygnalizacja świetlna.
Na terenie wszystkich czterech wrzesińskich szkół ponadgimnazjalnych odbywa się dziewiąta edycja akcji „Drzewko za elektrośmieci”. 
Podpalacze grasują na ulicach Wrześni. Dzisiaj w nocy przy ul. Dolnośląskiej spłonął samochód. We wtorek płonął salon gier przy ul. Słowackiego.
Już tradycyjnie zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami dziennikarzy i redaktorów „Wiadomości Wrzesińskich”.
Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 22 kwietnia przy ul. Gnieźnieńskiej. W jego wyniku jedna osoba trafiła do szpitala.  
Rozpoczęła się przebudowa placu przy ul. Fabrycznej. Mowa o miejscu, które przez lata zwano „zieleniakiem”.
Mieszkańcy ulicy Monte Cassino we Wrześni mogą już jeździć po nowej drodze.
Dwie miejscowości z terenu powiatu, Września i Opatówko, mają szansę na podwórko Nivea. Wszystko zależy od internautów, którzy mogą głosować na wybraną lokalizację.
– Nigdy mu nie wybaczę. Nie spowodowania wypadku, bo te przecież się zdarzają, tylko okoliczności, w jakich do niego doszło. I że przez…
Po raz dziewiąty odbędzie się akcja „Drzewko za elektrośmieci”. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny będzie można oddawać 21 maja w czterech szkołach ponadgimnazjalnych
Zagrożenia związane z prądem elektrycznym – tym zagadnieniom został poświęcony cykl szkoleń dla członków OSP. Zakończył się 16 maja.  

Najczęściej komentowane

PogodaInformator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.