promocja ad
promocja ad   


A+ A A-
W tym roku w Sokołowie obchodzono Dzień Dziecka już w sobotę. Najpierw były atrakcje przygotowane przez miejscowe przedszkole, potem sportowa rywalizacja na boisku.
Przez pięć godzin działała w sobotę tzw. przebieralnia, w której wrzesińskie kobiety mogły nie tylko kupić używane ubrania ale także wymienić własne na…
Dwa miesiące ciężkich treningów, wizyt u stylisty, kosmetyczki, fryzjerki, masaże, przymiarki – to musiały przetrwać uczestniczki II edycji Mojej Metamorfozy – Magdalena Kosmala…
Rozebrano stare budowle przy dworcu PKP we Wrześni. Niestety to nie oznacza, że powstanie tutaj parking z prawdziwego zdarzenia.
Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kierowca toyoty yaris, który 27 maja w Kaczanowie w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 62 km/h.
Jeden z czołowych polskich portali przedstawił dziś sylwetkę Mateusza Michalskiego, niedowidzącego sprintera z Węgierek.
Jedna osoba została ranna w zderzeniu trzech pojazdów. Do zdarzenia doszło 25 maja na ulicy Kaliskiej we Wrześni. 
Niemało, bo aż trzy i pół promila w wydychanym powietrzu miał kierowca, który 26 maja samochodem renault clio wpadł do koryta Wrześnicy.
Niepubliczne Przedszkole Bajka we Wrześni zorganizowało festyn z okazji „Dnia Rodziny”. 
Poznańska spółka Enea zapowiada w najbliższym czasie kolejne, planowe wyłączenia prądu.
Trwa zbieranie podpisów pod petycją w obronie parku im. Dzieci Wrzesińskich. Jak się okazuje, chętnych nie brakuje.
Jeszcze najwyżej dwa lata wrzesińscy strażacy będą wyjeżdżać do akcji z ul. Wrocławskiej. Niebawem ma ruszyć budowa nowej komendy. Sam projekt będzie kosztować…
Wpadka 49-letniego mieszkańca gminy Września. Usiadł za kierownicą samochodu pod wpływem alkoholu – ale to tylko jeden z dwóch zarzutów, które usłyszał.   
Bierzglin wciąż walczy w konkursie „Podwórko Nivea”. By wieś wygrała jeden z 40 imponujących placów zabaw potrzebuje naszej pomocy.
Nie ustajemy w sondowaniu wrzesińskiej ulicy na najróżniejsze tematy.

najczęściej komentowane

Newsletter

Informator miejski
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Straż miejska 986
Pogotowie energetyczne 991
Pogotowie ciepłownicze 993
Pogotowie wod.-kan. 994
Informacja PKP 61 663-49-22
Informacja PKS 61 437-00-66
Policyjny tel. zaufania 61 437-52-97
Schronisko dla psów 500-191-039

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org. -->