A+ A A-
Drużynowe drużyny harcerskiej oraz gromady zuchowej z Pyzdr postanowiły włączyć się w akcję charytatywną dla chorej Kasi Matysiak.
Ponad 14 837 zł zebrano podczas 25. Finału WOŚP w Pyzdrach. To największe osiągnięcie w historii tej imprezy w królewskim mieście.
13 stycznia w restauracji Pavilon w Pyzdrach odbyła się konferencja "Turystyka i rekreacja - pomysł na biznes". Organizatorami byli burmistrz Pyzdr i Lokalna…
15 stycznia w Pyzdrach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Początek występów o godz. 16.00. Miejsce akcji: sala widowiskowo-sportowa.
Nowy chodnik o długości 210 metrów pojawi się przy ul. Polnej w Pyzdrach. Ostateczny termin realizacji wyznaczono na 30 czerwca.
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyzdrach chce zatrudnić asystenta rodziny. Oferty można składać do 20 stycznia do godz. 15.00 w siedzibie ośrodka, bądź…
Zima to idealny moment do przycinki drzew. Takowe ruszyły w centrum Pyzdr za sprawą zakładu komunalnego.
W niedzielę odbyła się 6. kolejka Halowej Ligii Piłki Nożnej w Pyzdrach. Prowadzenie w tabeli utrzymała Energosieć Pyzdry.
W Trzech Króli rozegrano piątą kolejkę Halowej Ligi Piłki Nożnej w Pyzdrach. W pojedynku na szczycie między Borzykowem Elewacją a Energosiecią Pyzdry padł…
Wzorem lat ubiegłych, 6 stycznia, ulicami Pyzdr przeszedł Orszak Trzech Króli.
Firma GTC Chwiłowicz przekazała 1% podatku na pomoc chorej Kasi Matysiak z Ciemierowa. Ruszyła właśnie akcja pomocy dla chorej.
Systematycznie trwa przywracanie rzeki Warty Pyzdrom. Władze miasta zapowiadają kolejny etap prac związanych z rozbudową promenady nadwarciańskiej.
Rada Miejska w Pyzdrach uchwaliła budżet gminy na 2017 rok. Radni podjęli także trzy inne uchwały.
Pięknie rozbłysły nam Pyzdry tej zimy. Władzie miasta zadbały o świąteczną iluminację miasta, a i nowe inwestycje zrobiły swoje.
Cztery kolejki rozegrali piłkarze w Halowej Lidze Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Pyzdry. Na czele tabeli znajduje się zespół Energosieci Pyzdry

Najczęściej komentowane

Pogoda w Pyzdrach

Informator gminny
Zmienił się numer? Poinformuj nas. 61 437-49-50
Instytucja Telefon
Centrum ratunkowe 112
Policja 997
Straż pożarna 998
Pogotowie ratunkowe 999
Posterunek Policji 61 437-53-60
Urząd Miasta i Gminy 61 276-83-33

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.