noob

promocja ad   promocja ad


W wieku 71 lat w środę 22 października zmarła Maria Zuzanna Krzyżańska, była wieloletnia szefowa miłosławskiego banku spółdzielczego. 

Uroczysty charakter miała 32. sesja rady miejskiej (22 października). Nie dziw, by była ostatnią w tej kadencji samorządu.

Na mapie szkoły w Otocznej pojawiła się "zielona wyspa". Tak uczniowie tej placówki określili Centrum Edukacji Przyrodniczej, które otwarto w czwartek 23 października.

Trzy samochody zderzyły się na drodze łączącej Wrześnię z Sokołowem (nieopodal przejazdu kolejowego). W wyniku zdarzenia jedna osoba została lekko ranna.

„Nasz los jest w naszych rękach” – mówią młode mamy ze Starczanowa. Mówią i pokazują. 

W nietypowym, bo wyjazdowym posiedzeniu komisji wzięli udział radni. Zobaczyli ośrodek zbioru gazu w Lisewie. 

Temat bezpieczeństwa na drogach zdominował debatę społeczną, która odbyła się 21 października we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych we Wrześni rozwiązało umowę z gminą Kołaczkowo na odbiór śmieci. W poniedziałek firma zaczęła zabierać pojemniki z posesji.

Ruszyła sprzedaż biletów na zabawę andrzejkową w Pałczynie. Bilety kosztują 160 zł od pary.

Efekt Plenerów Fotograficznych w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym można było zobaczyć 17 października w muzeum regionalnym.   

Newsletter

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca