polecamy przeczytać:
notus

Jak co tydzień dziennikarze „WW” oderwali się na chwilę od komputerów, by polecić Wam najlepsze ich zdaniem teksty z najnowszego wydania.

W Rudzie Komorskiej będzie ładniej, a przede wszystkim bezpieczniej. Stanie się tak za sprawą chodnika, którego budowa wciąż trwa. 

Przez ponad dekadę ukrywał się przed organami ścigania - mowa o 53-letnim mieszkańcu Miłosławia. 

Swoją działalność oficjalnie rozpoczęło Koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Orzechowie.

Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich wPoznaniu ogłosił kilka dni temu przetarg nabudowę nowej drogi pomiędzy Obłaczkowem aGrzymysławicami. Pierwsze drzewa już poleciały.

Pozostało już niewiele czasu na złożenie zeznań podatkowych za 2015 rok. 28 i 29 kwietnia wrzesińska skarbówka będzie więc pracować dłużej.

Zofia Stachowiak z Borzykowa obchodziła dzisiaj wieczorem swoje 100. urodziny. Wspaniały jubileusz zorganizowała jej cała wieś.

Zaprzyjaźniona poznańska rozgłośnia odwiedziła nas w przy ul. Kaliskiej 1D.

18 kwietnia dwóch nieletnich mieszkańców gminy próbowało podpalić magazyn przy ul. Wrzesińskiej w Kołaczkowie. Interweniowali strażacy z Wrześni i OSP Kołaczkowo.

„Masz wiele powodów, by żyć - kontroluj swoje piersi” to tytuł prelekcji, która we wtorek odbyła się w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie.

Pogoda

najnowsze komentarze

Najczęściej komentowane

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.