polecamy przeczytać:


We wtorek odbyła się sesja Rady Gminy w Kołaczkowie. Radni uchwalili między innymi regulamin porządkowy dla wszystkich świetlic wiejskich w gminie.

Dworzec kolejowy i pomnik przy ul. Wiśniowej będą scenerią tegorocznych obchodów rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Grupa Muszkieterów i Polski Czerwony Krzyż organizują zbiórkę krwi. Krwiobus będzie podstawiony w czwartek 25 sierpnia przy galerii Karuzela (od strony dworca autobusowego).

Policja odkryła plantację marihuany na jeden z posesji w Pyzdrach. Funkcjonariusze zabezpieczyli 350 krzaków konopi indyjskich.

Kilka tysięcy osób bawiło się na koncercie Czadomana, który był  megagwiazdą dożynek w Nekli. Koncert odbył się w niedzielę 21 sierpnia wieczorem w parku po głównych uroczystościach dożynkowych.

Nowych chodnik pojawił się przy tysiąclatce w Kołaczkowie. To część zaplanowanych remontów w gminnych szkołach.

Dożynki powiatowe, gminne i wiejskie już 4 września w Kołaczkowie. Na razie wspominamy dawne czasy.

W kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego w najbliższym czasie planowane są wyłączenia prądu.

Rolnicy z gminy Miłosław w sobotę 20 sierpnia spotkali się na dorocznych dożynkach. W tym roku uroczystości odbyły się w Orzechowie.

Pierwszy z dwóch dni tegorocznego Grzybowskiego Turnieju Wojów, w którym bierze udział blisko 400 odtwórców historycznych, już za nami. 

Najczęściej komentowane

Pogodanajnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.