promocja ad   


Czesław Lalka pozostanie sołtysem Białego Piątkowa. Podczas zebrania wiejskiego 26 marca został wybrany na kolejną 4-letnią kadencję. 

 

Mimo dobrego przygotowania i dużej dozy optymizmu, grupie zapaleńców z Wrześni nie powiodła się próba przepłynięcia kajakami Wrześnicy. 

Dwa mandaty – to efekt wspólnej kontroli policjantów i pracowników skarbówki. Została ona przeprowadzona 26 marca na targowisku miejskim przy ul. Kościuszki. 

Trwa kapitalny remont garażu OSP w Lisewie. Dzięki niemu budynek zmieni się nie do poznania.  

Drzwi otwarte dla seniorów odbyły się 27 marca w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni. Potrwały od 14.00 do 17.00.

Młody wyżeł, w którego ciele tkwi kilkadziesiąt odłamków śrutu, walczy o życie we wrzesińskim schronisku.

Na policję zgłaszają się niezadowoleni klienci wrzesińskiego sklepu komputerowego. Skarżą się, że zostali oszukani przez sprzedawcę. 

Kazimiera Łyskawińska z Zapowiedni w gminie Pyzdry 17 marca obchodziła setne urodziny. Z życzeniami pośpieszył jej m. in. ksiądz proboszcz.  

Rada Gminy w Kołaczkowie podjęła we wtorek uchwałę o podwyżce opłat za ścieki. Nowa taryfa wchodzi w życie od 1 maja br.

Burmistrz Przemysław Dębski zaprasza do współpracy przedsiębiorców. Z myślą o nich powołał Społeczną Radę Gospodarczą. Ma doradzać, ale i opiniować przedkładane przez niego projekty.  

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org. -->