polecamy przeczytać:
notus

Kierowca volkswagena golfa uderzył w samochód i odjechał. Nie uniknął odpowiedzialności, bo poszkodowany udał się za nim w pościg.

25-lecie święceń kapłańskich obchodził w minioną niedzielę ks. Ryszard Kopczyński., proboszcz parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Pyzdrach.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wymiaru Sprawiedliwości wrzesiński sąd otworzy podwoje dla zwiedzających. 

Klaudia Juszczak ze Szkoły Podstawowej w Bieganowie i Dominik Szklarkowski z Gimnazjum w Kołaczkowie zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorski „Wokół zwyczajów i tradycji” w ramach XIII Święta Teatru na Prowincji.

Drużyna z Kotlina zwyciężyła w II Nadwarciańskim Turnieju Unihokeja w kategorii młodzika, który 21 maja odbył się w hali sportowej w Kołaczkowie.

U Olka ze S łupcy 20 kwietnia stwierdzono nieoperacyjny guz śródmózgowia. Jego leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne.

W niedzielę w Malej Górce odbyły się uroczystości upamiętniające 75. rocznicę rozstrzelania 25  Polaków w Małej Górce. Obok ofiar nazistowskiego okupanta podczas apelu poległych – ku zaskoczeniu wielu – odczytano nazwiska ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku.

W niedzielę 22 maja odbyła się siódma edycja Wrzesińskiego Biegu Rodzinnego. W tym roku wzięło w niej udział 734 mieszkańców. 

Spółka Enea przewiduje w najbliższych dniach przerwy w dostawie energii elektrycznej w kilku miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.

Wspomnieniem po śp. Hance Zaniewskiej była 5. konferencja "Terra Pisdrensis – dawniej i dziś”. 

Najczęściej komentowane

Pogodanajnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.