polecamy przeczytać:


Na pierwszą niedzielę grudnia został zaplanowany Jarmark Bożonarodzeniowy. Będzie można na nim poczuć klimat zbliżających się świąt.

Zapraszamy na premierę programu #SprinterWrzesiński! Znajdziecie w nim fragmenty materiałów wideo z całego tygodnia, sondę uliczną oraz poradnik. Dodatkowo przypominamy cykl programów #CośNaZąb oraz #CoTam. Miłego oglądania! :)

W piątkowy wieczór w kołaczkowskim pałacu młodzież spotkała się z Markiem Frąszczakiem, kolekcjonerem broni z Wrześni.

Punkt przedszkolny we Wrąbczynkowskich Holendrach wzbogaci się o klocki LEGO. To nagrodą, jaką zdobył w Wielkim Konkursie Ekologicznym. 

10 grudnia odbędą się piłkarskie derby Kołaczkowa. Między sobą zagrają For-Link i TW Kołaczkowo. Początek spotkania o godz. 18.20 w hali sportowej w Kołaczkowie.

Tomasz Filipiak przebywa obecnie na leczeniu w Klinikum Im Friedrichshain w Berlinie. 1 grudnia rozpoczęto tam terapię, która ma zniszczyć nowotwór w jego organizmie. 

Działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek” zostały przeprowadzone 30 listopada. Ich efekt jest bardzo, ale to bardzo optymistyczny.

poniedziałek członkowie gminnej komisji rozwoju wsi musieli podjąć decyzję, wjakiej miejscowości – Obłaczkowie czy Gutowie Małym – wybudowane zostanie boisko wielofunkcyjne. Pierwszą zlokalizacji poparł tylko jeden radny. 

Trwa już okres szukania prezentów dla najbliższych. Powiatowy Rzecznik Konsumenta podpowiada, jak kupować je w sposób mądry i racjonalny.

Aż sześc samochodów uczestniczyło w wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na krajowej „92” w Węgierkach.

Najczęściej komentowane

Pogodanajnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.