Pisarka Anna Onichimowska spotkała się w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej z pyzdrskimi gimnazjalistami. Opowiadała m.in. o swojej profesji.

Nowa sygnalizacja świetlna została zamontowana w Kołaczkowie i Grabowie Królewskim. Ma poprawić bezpieczeństwo przede wszystkim uczniów.

Strażacy ochotnicy w niedzielę 11 października doskonalili swoje umiejętności z zakresu ratownictwa medycznego. Wszyscy uczestnicy mogli poczuć się jak podczas prawdziwej akcji ratowniczej.

Pięć drużyn weźmie udział w Turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady LZS. Zawody zostaną rozegrane 18 października na stadionie w Kołaczkowie.

Komu kibicują Wrześnianie? Czy znają lokalne drużyny i czy chodzą na mecze? O to zapytaliśmy w naszej kolejnej ulicznej sondzie. 

Football Academy Miłosław organizuje zabawę andrzejkową. Impreza odbędzie się 28 listopada w ośrodku „Dolina Warty” w Nowej Wsi Podgórnej. 

Kolejny skup kasztanów odbędzie się w piątek 16 października. Za kilogram owoców będzie można otrzymać 70 groszy.

Takiej serii zatrzymanych nietrzeźwych uczestników ruchu nie było już dawno. W ciągu dwóch dni wpadło ich sześciu. 

Mieszkaniec naszego powiatu najprawdopodobniej zdecydował się na desperacki krok. W konsekwencji stracił rękę. 

Na Orliku w Miłosławiu 11 października podjęta została próba pobicia rekordu Guinessa w największym treningu piłki ręcznej. 

pogoda

najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.