Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w Pyzdrach organizuje akcję charytatywną po hasłem: "Kto pluszaka podaruje - Kasi zdrowie podratuje".

Burmistrz Miłosławia Zbigniew Skikiewicz ogłosił konkurs na stanowisko zastępcy skarbnika. To już trzecie podejście. 

Zachęcamy do zapisania się na bezpłatne badania mammograficzne, które odbędą się 12 lutego w Miłosławiu. 

Dziś w Sprinterze Wrzesińskim znajdziecie między innymi skrót materiałów z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz fragment rozmowy ze zmarłym poetą Michałem Witoldem Gajdą.

Trwają poszukiwania 10-letniego Kacpra Gałki, który zaginął dzisiaj (20 stycznia) w Miłosławiu. Ostatni raz chłopiec był widziany około godz. 15.00 na ul. Różowej.

O oszustwach „na wnuczka” i pokrewnymi metodami słyszał chyba każdy. Niestety, starsze osoby w całej Polsce nadal padają ich ofiarami.

Halowy turniej piłki nożnej odbędzie się 21 stycznia w Gimnazjum nr 2 we Wrześni (ul. Słowackiego).

Podczas sesji Rady Miejskiej w Miłosławiu, która odbyła się 19 stycznia radni uchwalili budżet na 2017 rok. Jest to budżet proinwestycyjny. 

23 stycznia o godz. 15.00 w Urzędzie Gminy w Kołaczkowie odbędzie się wspólne posiedzenie komisji w sprawie reformy oświaty.

Jak co tydzień dziennikarze „Wiadomości Wrzesińskich” polecają swoje teksty. 

Najczęściej komentowane

Pogodanajnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.