W najbliższym czasie Enea planuje wyłączenia zasilania. Prądu nie będzie w niektórych miejscowościach na terenie powiatu wrzesińskiego.  

Warta Pyzdry przegrała z UKS-em Rolnikiem Gołańcz. Cieszy pierwsza połowa w jej wykonaniu, ale już druga smuci. I to bardzo. 

Nadal dostępne są w sprzedaży bilety na koncert byłej wokalistki zespołu Ich Troje Justyny Majkowskie

Paulina Koralewska z Wrześni była gościem specjalnym jubileuszowej listy przebojów Radia Merkury.

W najnowszym przeglądzie prasy w Radiu Merkury nasze dwa wybrane tematy opisywał Tomasz Małecki. 

Ponad 3,5 mln zł na inwestycje zaplanowano w budżecie gminy 2016. Samorząd chce budować przede wszystkim kanalizację i drogi.

Sala widowiskowo-sportowa, przynajmniej z zewnątrz, może się zmienić nie do poznania. A to za sprawą muralu.

Chcesz mieć swój udział w organizacji 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zgłoś się do Centrum Kultury, Sportu i Promocji. Zostań wolontariuszem.   

Mieszkańcy Ostrowa Szlacheckiego nadal piją wodę płynącą starymi i zniszczonymi rurami cementowo-azbestowymi. Jej stan pozostawia wiele do życzenia.

Od 4 grudnia Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych rozpocznie zbiórkę pojemników przeznaczonych do gromadzenia odpadów biodegradowalnych.

Pogoda

najczęściej komentowane

najnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.