promocja ad
promocja ad   


Dożynki gminno-parafialne odbyły się w sobotę 29 sierpnia w Gorzycach.  Frekwencja, jak i pogoda dopisały.

Warta Pyzdry rozpoczyna A-klasowy sezon. Jej pierwszy przeciwnik będzie niezwykle wymagający – to drugi zespół Victorii Września.

Najnowszy przegląd „WW” w Radiu Merkury zdominowały dwa zupełnie różne, ale równie ciekawe tematy.  

Już jutro odbędzie się kolejna akcja z cyklu „biała sobota”. W programie m.in. bezpłatne badania oraz zwiedzanie szpitala. 

W Chlebowie 22 sierpnia odbyły się dożynki wiejskie. Starostami święta plonów byli: Donata Przybylska i Krzysztof Marchwiak. 

Burmistrz Zbigniew Skikiewicz oraz sołtys Gorzyc Stanisław Filipiak serdecznie zapraszają na dożynki gminno-parafialne, które odbędą się 29 sierpnia w Gorzycach. 

Najpierw polano go substancją łatwopalną, potem podpalono. Teraz 27-letni mężczyzna walczy o życie w szpitalu. Według lekarzy rokowania są kiepskie.

Zachowanie Romów czy Hindusów na wrzesińskim basenie pozostawia wiele do życzenia. Chociaż nie stosują się oni do regulaminu kąpieliska, to ratownicy – zdaniem naszych Czytelników – nie reagują. 

Wójt Teresa Waszak spotkała się z rodzicami z Kołaczkowa i Borzykowa przed nowym rokiem szkolnym.

Niewykluczone, że w Pyzdrach odbędzie się spotkanie poświęcone możliwości pozyskania środków unijnych przez przedsiębiorców. Musi tylko uformować się co najmniej 15-osobowa grupa. 

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.