noob

promocja ad   promocja ad

Temat bezpieczeństwa na drogach zdominował debatę społeczną, która odbyła się 21 października we Wrzesińskim Ośrodku Kultury.

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych we Wrześni rozwiązało umowę z gminą Kołaczkowo na odbiór śmieci. W poniedziałek firma zaczęła zabierać pojemniki z posesji.

Ruszyła sprzedaż biletów na zabawę andrzejkową w Pałczynie. Bilety kosztują 160 zł od pary.

Efekt Plenerów Fotograficznych w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym można było zobaczyć 17 października w muzeum regionalnym.   

Mieszkańcy sześciu wsi - na terenie gminy Września i gminy Miłosław - zostaną pozbawieni w najbliższych dniach energii elektrycznej. 

Bożena Nowacka otrzymała silne wsparcie w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

Kilkudziesięciu najstarszych mieszkańców Gutowa Małego wzięło udział w uroczystości zorganizowanej dla nich w niedzielę 19 października.

Był burmistrz, kolej na starostę. Dzisiaj, czyli w poniedziałek, Waldemar Śliwczyński, redaktor naczelny „Wiadomości Wrzesińskich” będzie rozmawiał ze starostą Dionizym Jaśniewiczem.

Co najmniej kilkanaście osób zgłosiło swój akces do banku dawców szpiku kostnego. To efekt niedzielnej akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Wielkopolscy Bieganie, i Grupę Odnowy Wsi Bieganowo oraz Fundację DKMS Polska.

Figura Aurelii, stanęła przy figurze Władysława. W ten sposób Reymontowie znowu spotkali się po latach w Kołaczkowie.

Newsletter

najnowsze komentarze

najczęściej komentowane

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
| fototekstura.pl - fotografia, magazyn fotograficzny | livepoint.pl - projektowanie stron, agencja reklamowa, drukarnia | wrzesnia.net.pl - katalog firm, praca