Szkoła Podstawowa w Czeszewie bierze udział w konkursie „Wzorowa łazienka”. I apeluje o pomoc do internautów. 

W czwartek 27 października o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Miłosławiu  odbędzie się XXII sesja Rady Miejskiej w Miłosławiu.

Miłosławskie Centrum Kultury zaprasza chętnych na warsztaty rękodzieła artystycznego. 

Na ukończeniu jest już remont pomnika Władysława Wiewiórowskiego, który znajduje się na cmentarzu w Miłosławiu. 

W tym roku chodnik wzdłuż ulicy Dworcowej w Miłosławiu nie zostanie pociągnięty wzdłuż przejazdu kolejowego. 

Czy jest Pan/Pani za kupnem zespołu pałacowo-parkowego w Nekli (działka nr 273) przez gminę Nekla za kwotę 1.800.000,00 zł (słownie: jeden milion osiemset tysięcy złotych)  przypadku jego odzyskania przez spadkobierców rodziny Żółtowskich? - na tak postawione pytanie 11 grudnia odpowiedzą w referendum mieszkańcy gminy Nekla. Odpowiednią uchwałę podjęła dzisiaj, w środę 26 października, na sesji rada miejska gminy Nekla.

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło 25 października około godz. 17.25 na krajowej „piętnastce” w Obłaczkowie.

Lekcję inną niż wszystkie odbyli trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej w Pyzdrach. 26 października zawitali do piekarni.

26 października redakcję „Wiadomości Wrzesińskich” zaatakowały Tygrysy i oblepiły Biedronki.

Burmistrz organizuje spotkanie z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych. Odbędzie się ono 27 października w sali narad urzędu miejskiego.

Pogodanajnowsze komentarze

Najczęściej komentowane

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.