polecamy przeczytać:


faac

Wrzesińska policja zachęca mieszkańców do współtworzenia mapy zagrożeń bezpieczeństwa. To cel spotkania, które odbędzie się 15 lutego w Centrum Kultury, Sportu i Promocji. 

W najnowszym radiowym przeglądzie „Wiadomości Wrzesińskich” zmieściły się trzy z całego mnóstwa tematów poruszanych w gazecie.

19 lutego o godz. 19.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołaczkowie odbędzie się spotkaniem z Mariuszem Kurcem: podróżnikiem, filmowcem, religioznawcą.

Tylu ciepłych słów insp. Jarosław Gruszczyński nie słyszał już dawno. Ale i okazja była niecodzienna – żegnał się z funkcją Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni. 

Od tego tygodnia do każdego nowego numeru „WW” będziemy dodawać słówko od siebie.

13 lutego rozegrane zostaną kolejne derby Kołaczkowa. W ramach ligi halowej na przeciw sobie staną TW i For-Link. Początek o godz. 18.20.

Wiemy już kto zastąpi insp. Jarosława Gruszczyńskiego na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni. Będzie to mł. insp. Mariusz Łozowiecki, dotychczasowy pierwszy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie.

Karol Biesiedin nie jest już naczelnikiem jednostki OSP Mikuszewo. Na stanowisku zastąpił go Tomasz Krzyżański.

W gminie Miłosław rozpoczęły się zebrania sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczych Straży Pożarnych.

Daniel Walkowiak z Obłaczkowa znalazł się w gronie dziesięciu najlepszych sportowców lotniczych w Polsce. Przed nim szansa na Złotego Cumulusa.

Pogoda

najnowsze komentarze

Najczęściej komentowane

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.