promocja ad
promocja ad   


Czeszewski Warsztat Terapii Zajęciowej 19 czerwca zorganizował dla swoich uczestników i ich bliskich Piknik Rodziny w Gospodarstwie Agroturystycznym „U Kazia”. 

Włamał się na obcą działkę, podziurawił basen, pociął trampolinę. I dał się pięknie nagrać kilku kamerom. 

Pierwsza drużyna OSP z Lisewa i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Pyzdr wygrały Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. 

68-letni mieszkaniec Poznania zginął w wypadku, do którego doszło 6 lipca około godz. 5.50 w Tarnowie. 

Mieszkańcy Skotnik w poniedziałek 6 lipca zablokowali drogę na stację przeładunkową w Bardzie. – Żądamy realizacji umowy sprzed ponad 20 lat! – krzyczeli.

Dragony wygrały zawody wędkarskie o puchar burmistrza Pyzdr. Tymczasem Mirosław Krysiński, triumfator klasyfikacji indywidualnej, odebrał puchar ufundowany przez sekretarz gminy.   

Kolejne zawody wędkarskie odbyły się 5 lipca nad zalewem Lipówka. Tym razem miłośnicy moczenia kija rywalizowali o puchar burmistrza Wrześni.

23-letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego utonął w Jeziorze Powidzkim. Do tragedii doszło w niedzielę 5 lipca. 

Blisko pół tysiąca osób wsiadło w niedzielę 28 czerwca na dwa kółka i wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym. 

Proboszcz i parafianie 2 czerwca oficjalnie pożegnali ks. Krystiana Krysiaka, który z końcem czerwca odszedł do parafii katedralnej w Gnieźnie.

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.