promocja ad
promocja ad   


Parafianie uczcili 70. rocznicę powrotu krzyża na dawnej granicy zaborów, między Spławiem a Tarnową.

Siedmioro uczniów ze Szkoły Podstawowej w Czeszewie wzięło udział w Wielkim Finale I edycji ogólnopolskiego konkursu „Tu powstała Polska”. 

Burmistrz Zbigniew Skikiewicz spotka się z mieszkańcami Miłosławia.

Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Pietrzykowie stuknęło 10 lat. Obchody jubileuszu odbyły się 21 maja.

W Gorazdowie w gminie Kołaczkowo pojawił się zboczeniec na quadzie. Mężczyzna w biały dzień napastował kobietę. Mieszkańcy sami próbują wytropić gorszyciela. 

Jeszcze najwyżej dwa lata wrzesińscy strażacy będą wyjeżdżać do akcji z ul. Wrocławskiej. Niebawem ma ruszyć budowa nowej komendy. Sam projekt będzie kosztować 184 tys. zł. 

50-lecie działalności obchodziło pyzdrskie koło Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Do jego członków była to okazja do wspólnej zabawy.   

Wpadka 49-letniego mieszkańca gminy Września. Usiadł za kierownicą samochodu pod wpływem alkoholu – ale to tylko jeden z dwóch zarzutów, które usłyszał.   

W najbliższą niedzielę zostaną rozegrane kolejne zawody wędkarskie. Ich stawką będzie mistrzostwo pyzdrskiego koła PZW.  

Gmina otrzymała dofinansowanie do dwóch tegorocznych inwestycji – budowy drogi i pomostu pływającego. 

najczęściej komentowane

Newsletter

najnowsze komentarze

Archiwum starszego portalu

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.
Get Adobe Flash Player. Embedded with the help of embed-swf.org. -->