Czy przedstawienie wielowiekowej historii miasta na ścianie jest możliwe? Mural, który powstał na sali widowiskowo-sportowej w Pyzdrach dowodzi, że tak.

Zabawy dla dzieci i koncert disco-polo - tak wyglądała wczorajsza charytatywna impreza w amfiteatrze, podczas której zbierano środki dla Gabrysi Hopci.

W piątek odbyła się sesja Rady Gminy w Kołaczkowie. Ostatnia przed dwumiesięczną wakacyjną przerwą.

Festyn Nocy Świętojańskiej odbędzie się 25 czerwca. To jedna z największych imprez plenerowych w Pyzdrach.

Z kont wrześnian znikają pieniądze. Dzieje się tak w wyniku skanowania kart bankomatowych.

Policjant po służbie przyczynił się do zatrzymania sprawcy kradzieży torebki damskiej.

Do 3 lat więzienia i wysoka grzywna grożą 38-letniemu mieszkańcowi Konina. A to dlatego, że posiadał nielegalny tytoń i papierosy.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego odbyło się 24 czerwca. Dla trzecioklasistów stanowiło ono pożegnanie ze szkołą. 

W piątek uczniowie z Borzykowa uroczyście pożegnali rok szkolny 2015/2016 i z radością rozpoczęli wakacje. Gościem uroczystości był poseł Bartosz Józwiak z Kukiz 15’.

Jak co piątek zagościliśmy na falach zaprzyjaźnionej poznańskiej rozgłośni.

Najczęściej komentowane

Pogodanajnowsze komentarze

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.