Powiat przymierza się do kolejnej dużej inwestycji drogowej, a dokładnie do  przebudowy Szosy Witkowskiej i ul. Witkowskiej we Wrześni. 

Do kolizji trzech samochodów doszło 24 września na ul. Sikorskiego we Wrześni. 

Od soboty, 1 października będzie można nabywać bilety na koncert Nocnej Zmiany Bluesa. Odbędzie się on 3 grudnia w kościółku poewangelickim w Miłosławiu. 

Rozpoczęła się długo wyczekiwana budowa chodnika wzdłuż ul. Leśnej w Czeszewie. 

W najbliższą niedzielę (2 października) Football Academy Miłosław będzie gospodarzem 2 turnieju ligowego w rozgrywkach o mistrzostwo konińskiej Klasy Orlik E1. 

Otwarte zawody wędkarskie o puchar Browaru Fortuna odbędą się w niedzielę 2 października nad Wartą w Czeszewie.

Projekt Września zbierał dzisiaj podpisy w sprawie utrzymania ruchu kolejowego w czasie remontu linii Sochaczew - Swarzędz. Września może stracić kontakt ze światem.

Mieszkańcy Pyzdr dokonali podziału pieniędzy z funduszu sołeckiego.

Znana i lubiana grupa miłośników motoryzacji Wrzesińskie Youngtimery szykuje pełne atrakcji zakończenie sezonu.

 

Wnajbliższą niedzielę wGutowie Małym odbędzie się festyn „Mamo, tato – już jesień”. Organizatorzy zapraszają nie tylko mieszkańców wsi, ale także wszystkich tych, którzy lobią miło spędzać czas na świeżym powietrzu.

Pogodanajnowsze komentarze

Najczęściej komentowane

Społeczności

Wydawca portalu

Wiadomości Wrzesińskie oraz Wydawnictwo KROPKA J.W.Śliwczyńscy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz wykorzystywanie materiałów bez zgody, zabronione. Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę.