Złote medale siatkarek plażowych z SSP nr 6 Września

Reprezentantki SSP nr 6 we Wrześni okazały się bezkonkurencyjne w Finale Wojewódzkim XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wrześnaniki złote medale wywalczyły wygrywając wszystki swoje mecze.

siatkówka miesiąca temu 0

Finał Województwa Wielkopolskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rozegrano w dniu 13.06.2018 r. we Wrześni na boiskach WOSiR. Turniej rozegrany został systemem brazylijskim. Druga porażka eliminowała drużynę z rywalizacji. W kategorii dziewcząt do zawodów zgłosiło się 16 par. Rewelacyjnie zaprezentował się zespół SSP nr 6 we Wrześni: Karina Szymaniak, Michalina Rakowska i Olga Nowaczyk. Wrześnianki wszystkie swoje mecze wygrały w stosunku 2:0 pewnie zdobywając złote medale. Nasze złote medalistki już w poniedziałek, 18.06.2018 r. będą uczestniczyły w dwudniowym Finale Ogólnopolskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Strzelinie.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również siatkarze SSP nr 6 we Wrześni, para Filip Fibich - Jakub Kubczak. Wrześniane wśród startujących 15 drużyn zajęli wysokie czwarte miejsce.

Po zawodach wszystkie zespoły nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami. Drużyny, które uplasowały się na miejscach I-IV otrzymały medale, grawertony SZS ,,Wielkopolska” oraz nagrody indywidualne w postaci statuetek. W ceremonii wręczania nagród i dekoracji najlepszych uczestniczyli przedstawiciele SZS ,,Wielkopolska” oraz miejscowych władz.