Zespoły UKS Jedynka z awansem do fazy półfinałowej rozgrywek mini siatkówki Kinder+Sport

Siatkarki UKS Jedynka biorące udział w rozgrywkach mini siatkówki Kinder +Sport z bardzo dobrej strony pokazały się podczas turnieju w Środzie Wlkp. Wrześnianki występujące zarówno w kategorii trójek jak i czwórek wywalczył awans do fazy półfinałowej turnieju.

piłka nożna rok temu 0

Turniej min siatkówki, w którym udział wzięły reprezentantki UKS Jedynka Września rozegrano w minioną niedzielę w Środzie Wlkp. W fazie grupowej oba zespoły z Wrześni okazały się najlepsze, awansując z pierwszego miejsca do strefy finałowej turnieju. W klasyfikacji końcowej zespół trójek uplasował się na 3 pozycji za ekipą Turek/Janków Przygodzki i UKS Środa Wlkp. Natomiast zespół czwórek bez straty seta zwyciężył w zawodach pokonując w grupie mistrzowskiej drużyny UKS Jedynka Poznań, Nasz Jarocin i MOS Turek.

Reprezentantki UKS Jedynka uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego rozgrywek Kinder+Sport, który odbędzie sie 14 maja.

Czwórki UKS Jedynka zagrały w składzie: Martyna Świercz, Martyna Fedorowicz, Maria Owczarczak, Emily Ćwiok, Zuzanna Chojnacka

Trójki UKS Jedynka zagrały w składzie: Amelia Zdziabek, Marika Krauze, Julia Więcek, Marta Mielcarek

Thumb ww czerniak

Robert Czerniak

rok temu 0