Zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate sprawdzali swoją formę podczas turnieju w Koźminie Wlkp.

Zawodnicy Wrzesińskiego Klubu Karate po raz piąty wzięli udział w turnieju, który organizowany jest w Koźminie Wlkp. Ponownie młodzi wrześnianie wywalczyli sporo medalowych miejsc.

sporty walki 15 dni temu 0

Otwarty Turniej Karate Szlakiem Templariuszy przeprowadzono w sobotę, 6 maja 2017 roku w Koźminie Wlkp. Września reprezentowana była przez 12 zawodników WKK. Świetnie podczas zawodów spisała się drużyna młodzików w składzie: Karol Kostrzewa, Klaudiusz Bandulik, Mikołaj Siepielski w kategorii 2005 i starsi zdobywając złoty medal w kata. Złoty medal w kata pierwszego kroku wywalczyła także drużyna dziewcząt w składzie: Ada Witaszak, Nadia Piaskowska, Patrycja Błaszak. Patrycja Błaszak stanęła poza tym na najniższym stopniu podium w kata pierwszego kroku w kategorii 2010 i młodsi. Trzecie złoto dla WKK zdobyła startując w kumite Julia Polaczyk. Swój pierwszy medal w kolorze brązu zdobył także startujący w kata Igor Piaskowski. Klaudiusz Bandulik i Jakub Sworek wywalczyli trzecie miejsce w kata młodzików. Klaudiusz dorzucił jeszcze brązowy medal w kumite. Ponadto w kumite młodzików Mikołaj Siepielski był drugi, a Karol Kostrzewa trzeci. Julia Sworek stanęła na drugi stopniu podium w kata, a Wiktoria Pigłowska po zaciętej walce z klubową koleżanką – Mariką Rybak zajęła ostatecznie trzecie miejsce.