Zaskakujące oświadczenie. Polskie Stronnictwo Ludowe zachęca do głosowania na ludzi Projektu Września!

Bogumił Kwiatkowski, kandydat Projektu Września na burmistrza Wrześni, uzyskał poparcie Polskiego Stronnictwa Ludowego.

samorząd 12 dni temu 168

Władze Miejsko-Gminnego Zarządu Polskiego Stronnictwa Ludowego o swojej decyzji poinformowały media 10 października. Konferencja prasowa działaczy spod znaku zielonej koniczyny odbyła się w parku im. Dzieci Wrzesińskich. Uczestniczył w niej również Bogumił Kwiatkowski.

- Uważamy, że zasługuje na nasze poparcie. Są mu bliskie sprawy społeczno-gospodarcze mieszkańców naszego powiatu - zaznaczył Jacek Pluciński, członek PSL.

- Apelujemy do naszych sympatyków o udzielenie poparcia w wyborach Bogumiłowi Kwiatkowskiemu. Jednocześnie udzielamy poparcia kandydatom Projektu Wrześni do Rady Miejskiej we Wrześni - dodał Jarosław Hendrysiak, prezes zarządu powiatowego PSL.

Dodajmy, że ludowcy nie wystawili swoich kandydatów do wrzesińskiej rady miejskiej. 21 października działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego walczyć będą tylko o mandaty do Rady Powiatu i sejmiku wojewódzkiego.

Więcej na temat dzisiejszych wydarzeń w parku im. Dzieci Wrzesińskich napiszemy w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”. Opublikujemy również ciekawą rozmowę z Jarosławem Hendrysiakiem.

AKTUALIZACJA

Do naszej redakcji dotarły informacje, że bardzo niezadowolony z decyzji Miejsko-Gminnego Zarządu PSL jest były wicestarosta Paweł Guzik. Jeszcze dziś (10 października) w całej sprawie ma się odbyć nadzwyczajne zebranie powiatowych struktur partii. Zebranie ma się rozpocząć o 21.00.

Thumb 20170528 165212

Łukasz Różański

12 dni temu 168