Zamiast burzy mżawka. Zamiast rewolucji zapowiedź ewolucji

Prezes Victorii Eugeniusz Nowicki pozostaje na swoim stanowisku na kolejną kadencję. Maciej Lisiecki, zapowiadany jako kontrkandydat do fotela prezesa, w ostatniej chwili zrezygnował z kandydowania.

piłka nożna 20:36 25-06-20190 12

Walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze członków MKS Victoria Września rozpoczęło się 25 czerwca kilka minut po 18.00 w restauracji Avocado. Na 62 członków klubu na sali obrad zjawiło się 49.

Senna, leniwa i dżentelmeńska atmosfera spotkania, przynajmniej w porównaniu z tymi sprzed lat, nie była spowodowana zwrotnikową pogodą. O zachowaniu rodem z Wersalu zadecydował fakt, że karty zostały rozdane kilka dni wcześniej w Ratuszu.

Ostatecznie Eugeniusz Nowicki był jedynym kandydatem na prezesa. Nie oznacza to, że wybrany został jednogłośnie. Co to, to nie. 40 członków głosowało za Nowickim, 8 przeciw, a jeden członek klubu oddał głos nieważny.

Eugeniusz Nowicki (drugi z lewej) imponował spokojem. Wiedział, że kontrkandydat odpadł w przedbiegach

O tym jak gmina - największy sponsor klubu - spowodowała taki, a nie iny przebieg wydarzeń, jak tłumaczył się Maciej Lisiecki ze swojej rezygnacji, jaką ewolucję zapowiedział stary-nowy prezes i kto wszedł do zarządu klubu będzie można przeczytać w piątkowym wydaniu „Wiadomości Wrzesińskich”.

Thumb ww nowacki

Leszek Nowacki

20:36 25-06-2019