XVIII Podsumowanie Konkursów Matematycznych w powiecie wrzesińskim

8 czerwca w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Pyzdrach po raz 18. odbyło się Podsumowanie Powiatowych Konkursów Matematycznych.

oświata 4 miesiące temu 0

Tak przedstawiają się wyniki:

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

Kategoria Żaczek 

BAŁAŻYK WIKTOR – SSP nr 1 Września

STARZYŃSKI KONRAD –SSP Otoczna

DUTKIEWICZ JAGODA – SSP nr 6 Września

Kategoria Maluch 1

KONCZALSKI JĘDRZEJ - SSP nr 3 Września

PATERSKI PIOTR - ZSP Kołaczkowo

MAJCHRZAK KRZYSZTOF - SSP nr 6 Września

WALCZAK ADAM - SSP nr 6 Września

KOŁODZIEJCZAK KSAWERY- ZS Nekla

WOJCIECHOWSKI BARTOSZ - SSP nr 6 Września

KUBASIK JAKUB - SSP nr 6 Września

PLICHTA GABRIELA - SP Bieganowo

DĘBICKI KAMIL - ZSP Kołaczkowo

CZAJA MARCIN - SSP nr 3 Września

BUKOWSKI MATEUSZ - SSP nr 2 Września

GÓRNIAK MARCELINA - SSP nr 1 Września

DĘBICKI MARCEL - ZSP Kołaczkowo

FEDOROWICZ HUBERT - SSP nr 2 Września

TIMM KATARZYNA - SSP nr 1 Września

Kategoria Maluch 2

ŚRODOŃ MARCJANNA –SSP nr 3 Września

DŁUGOSZ ANIELA - SSP nr 3 Września

CHAŁUPNICZAK URSZULA - SSP nr 3 Września

PASZUN ANTONI – SSP nr 2 Września

WIECZOREK AGATA SP Zasutowo

FURMANEK JAKUB – SSP nr 1 Września

KLIMKO NATASZA –SSP nr 6 Września

PRUS KAROL – SSP Nowy Folwark

RACZAK ZUZANNA – SSP Otoczna

PERA MATEUSZ – ZSP Kołaczkowo

KAMIENIECKA ANNA – SSP nr 1 Września

RAWSKA BARBARA - SSP Otoczna

Kategoria Beniamin 1

MICHALAK ZUZANNA – SSP nr 1 Września

ZDZIABEK KATARZYNA – ZS Nekla

BUDNY SZYMON – SSP nr 1 Września

GÓRSKI ŁUKASZ – SSP nr 6 Września

MECLER MAŁGORZATA – SSP nr 6 Września

DOBRUCKA DOMINIKA – SSP nr 3 Września

PRZYBYŁOWICZ MATEUSZ – SP Miłosław

GÓRNA EWA – SSP nr 1 Września

PUSZCZEWICZ ERYK – SSP nr 6 Września

WARDĘSKI JAKUB – SSP nr 6 Września

IDCZAK JULIA – SSP nr 2 Września

Kategoria Beniamin 2

PATERSKI KACPER – ZSP Kołaczkowo

DŁUGOSZ ANTONI – SSP nr 3 Września

BIAŁOWĄS MACIEJ – SSP Wszembórz

MACIEJEWSKA WERONIKA – SSP nr 1 Września

WENCEL JAKUB – SSP nr 1 Września

Kategoria Kadet 1

WRZASKOWSKI MATEUSZ – SP Pyzdry

ADAMSKA KINGA – SSP nr 1 Września

MENDZELEWSKI MICHAŁ - ZS Nekla

HANDKIEWICZ TYMOTEUSZ – ZS Nekla

MELEWSKI JAN – SSP nr 2 Września

SIERADZKI WIKTOR – SP Miłosław

PIETRZAK OLIWIA – ZSP Kołaczkowo

SOSIŃSKI BOGUSŁAW – SSP nr 3

DZIERLA MARCIN – SP Orzechowo

Kategorii Kadet 2

OCHOWIAK MATEUSZ – SSP nr 3 Września

ZAWORSKI IGOR – SSP nr 6 Września

ANDRZEJCZAK MICHAŁ – SSP nr 3 Września

Kategoria Student 1

MECLER WIKTOR – ZSP Września

ROSZKOWIAK STANISŁAW – ZSP Września

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA

WRZASKOWSKI MATEUSZ – finalista - SP Pyzdry

HANDKIEWICZ TYMOTEUSZ – finalista - SP Nekla

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Kategoria: SZKOŁA PODSTAWOWA

1 miejsce – Kacper Paterski - ZSP w Kołaczkowie

                    Hubert Zbierski - SSP w Nowym Folwarku

2 miejsce – Weronika Maciejewska - SSP 1 we Wrześni

3 miejsce – Wanesa Oliwia Bogiel - SP wPyzdrach

4 miejsce – Jan Serafinowicz - SSP 6 we Wrześni

                    Jeremiasz Marczak - SSP w Nowym Folwarku

Mistrz Rachunków:

1 miejsce – Kacper Paterski - ZSP w Kołaczkowie

2 miejsce – Bartosz Filipiak - SSP nr 1 we Wrześni

3 miejsce – Wanesa Oliwia Bogiel - SP w Pyzdrach

4 miejsce – Hubert Zbierski - SSP w Nowym Folwarku

5 miejsce – Antoni Długosz - SSP nr 3 we Wrześni

Złota Żabka

Bogusław Sosiński – laureat - SSP nr 3 we Wrześni

Mateusz Wrzaskowski – wyróżnienie - SP w Pyzdrach

Pangea

Oliwia Pietrzak - ZSP Kołaczkowo

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Kategoria: Gimnazjum

PĘCHORZEWSKI MAREK – laureat - Gimnazjum w Pyzdrach

MAKOWSKI WIKTOR – finalista - Gimnazjum nr 2 we Wrześni

Powiatowy Konkurs Matematyczny Kategoria: Gimnazjum

1 miejsce – Marek Pęchorzewski - Gimnazjum Pyzdry

                    Anita Frąckowiak - Gimnazjum Nekla

2 miejsce – Adrian Hulewicz - Gimnazjum nr 2 Września

3 miejsce – Katarzyna Szalata – Gimnazjum nr 1 Września

4 miejsce – Michał Andrzejczak – Gimnazjum nr 1 (klasa II)

5 miejsce – Andrzej Rewers - Gimnazjum nr 1 (klasa II)

Złota Żaba

Marek Pęchorzewski – laureat - Gimnazjum w Pyzdrach

GOMI - Gimnazjalna Olimpiada Matematyczno – Informatyczna organizowana przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie

Nagrodzony: Szymon Szelest - V miejsce

w kategorii klas III – Gimnazjum nr 2 we Wrześni

SUPERMATEMATYK

Kategoria: TECHNIKUM

Michał Zajda – I miejsce w finale - kl. 1 ZSP

Jędrzej Mikołajczyk – V miejsce w finale - kl. 1 ZSP

Daniel Urbanowicz – IV miejsce w finale - kl. 2 ZSP

Szymon Nowaczyk – finalista - kl. 1 ZSTiO

Dawid Czarnecki – finalista - kl. 2 ZSZ nr 2

SUPERMATEMATYK

Kategoria: LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Patryk Kaczmarek - kl. 1 LO im H. Sienkiewicza we Wrześni

SUPERMATEMATYK

Kategoria: ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Grzegorz Rajski – I miejsce w finale - kl. 2 ZSP we Wrześni

Roksana Bartłomiejczak – finalistka - kl. 2 ZSZ nr 2 we Wrześni

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Kategoria: Szkoły Ponadgimnazjalne

Micha Zajda - klasa I ZSP we Wrześni

Paweł dopierała - klasa II ZSP we Wrześni

Monika Wędrowicz - kl. 2 LO we Wrześni

Monika Zielińska - kl. 2 LO we Wrześni

Eliza Pietrowska - kl. 2 LO we Wrześni

Mikołaj Koczorowski - kl. 2 LO we Wrześni

Monika Gibowska - kl. 2 ZSTiO we Wrześni

Marcin Wróblewski - kl. 2 ZSTiO we Wrześni

Dawid Czarnecki - kl. 2 ZSZ nr 2 we Wrześni

Weronika Rewers - kl. 2 ZSZ nr 2 we Wrześni

Thumb grobelny   1

Sławomir Grobelny

4 miesiące temu 0